• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Ünlü olunca bir anda havaya giriyorlar"

0 0

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuşan Hande Ataizi, Dinç Aydoğdu ile ilişkisi hakkında konuşurken, lüks düşkünü meslektaşlarına da sert sözlerle yüklendi.

8 Ekim 2019 Salı 22:48

Geçtiğimiz yıl ABD'li gazeteci eşi Benjamin Harvey'den "Aramızda kültür farkı var" diyerek boşanan 46 yaşındaki oyuncu, "Dinç'le sporda tanıştık. 'Hayatımda kimse olmaz' diye düşünüyordum. 1,5 sene geçmişti evlilik biteli, evdeydim, ev hayatı... Çocuğuna kendini adamak evet, ama kendinden vazgeçmek ve mutsuz olmak da iyi bir şey değil. Sevmek, sevilmek güzel bir şey" dedi.

 

"Hep diyorum; Leon’un bir babası var. Ben hiçbir zaman bir baba figürü gibi bir şey aramadım. Benjamin çok iyi bir baba."

 

"Yedi aydır birlikteyiz. Önce bir testten geçti tabii. Ben bir paketim, bu saatten sonra ben ayrı oğlum ayrı olamaz. Altıncı ayın sonunda oğlumla tanıştılar, ona çok iyi abilik yapıyor, birlikte oynuyorlar."

 

"Başlarda göz önünde olmak istemedim. Oğlum da olunca biraz temkinli yaklaştım. İlişkimiz güzel gidiyor. Evliliğe doğru ilerliyor."

 

"Bir yıl Amerika'da yaşadım. Burada göz önünde olan insanlarda gerginlik var. Düşük ekonomik durumdan gelip ünlü olunca bir anda havaya giriyorlar."

 

Hande Ataizi, "Hepsi için demiyorum, ama bazı parası olan insanların toplu taşımayı zül görme durumu var. Benim için otobüse binmek bir keyif. Görsün bunu insanlar. Otobüste fotoğrafımın çekilmesi hoşuma gitti" ifadelerini kullandı.

 

Sevgilisi ile beraber halk otobüsünde görüntülenen güzel oyuncu, trafik sıkıntısı yaşamamak için sık sık toplu taşımayı kullandığını belirtmiş, diğer yolcuların meraklı bakışlarına aldırmadan Aydoğdu ile sohbetine devam etmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha