• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Ünlülük bir hapishane, hatta hücre"

0 0

Oyuncu Beren Saat, yakın zamanda seyirciyle buluşmaya hazırlanan 'Atiye' dizisi için geri sayıma başladı. Saat, bir dergiye verdiği röportajda, "Ünlülük bir hapishane, hatta hücre" sözleriyle dikkat çekti.

12 Aralık 2019 Perşembe 15:00

Şu sıralar 27 Aralık'ta seyirciyle buluşacak Netflix'in ikinci Türk yapımı Atiye ile gündemde olan Beren Saat, "Ünlü olduğun gün, bir hapishane hatta hücre" ifadelerini kullandı.

 

Yeni dizisi için heyecanlı olan oyuncu, Based İstanbul dergisi için verdiği bir röportajda, hakkında merak edilenleri anlattı. 

 

"BEN DE BURADA OLMAK İSTİYORUM"

 

Saat, oyunculuğa başlamasındaki en büyük etkenin Selçuk Yöntem olduğunu söyleyerek, "9-10 yaşlarındayım. Selçuk Yöntem'in Ben Feuerbacj oyununu izlemiştim. Finalde demir konstrüksiyon merdivenleri yanıp sönen ışıkları ve Selçuk'un oraya çıkışını hatırlıyorum... 'Ben de burada olmak istiyorum' hissi çok baskındı" dedi.

 

"ÇOK ÖFKELİ ZAMANLARDAN GEÇTİK"

 

Son dönemlerde sinemanın toplumsal konuların üzerinde çok fazla durmadığını iddia eden oyuncu, "Çok karanlık, çok öfkeli zamanlardan geçtik ve şimdi bunların sanatsal dışavurumlarını görüyoruz; müzikte, kitapta ve tiyatroda... Ne yazık ki sinemada çok fazla yaşayamıyoruz. Çünkü sinemamız komedi tekelinde" ifadelerini kullandı.

 

"ÜNLÜLÜK BİR HAPİSHANE"

 

Beren Saat, ünlü olmanın hayatındaki etkileriyle ilgili olarak şunları anlattı: 

 

Ünlülük, popülerlik ünlü olana kadar çok matah görünüyor. Gerçekten ünlü olduğun gün, bu bir hapishane hatta hücre.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha