• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Yağmur Sarıoğlu takipçisine cevap verdi: Tanıştığımızda 7000 liralık arabaya biniyordu

Yağmur Sarıoğlu takipçisine cevap verdi: Tanıştığımızda 7000 liralık arabaya biniyordu
0 0

Yağmur Sarıoğlu, eşi Sabri Sarıoğlu ile birlikte Instagram'dan paylaştığı fotoğrafın altına "Acaba bu adama parası olmadan da bakar mısın?" yazan takipçisine cevap verdi.

29 Haziran 2019 Cumartesi 12:27

Instagram hesabını kapattığı için boşanacağı iddia edilen, bunun üzerine tekrar sosyal medyaya dönen Yağmur Sarıoğlu, eşi Sabri Sarıoğlu ile birlikte çekildikleri bir fotoğrafını paylaştı.

 

Ancak fotoğrafın altına gelen "Acaba bu adama parası olmadan da bakar mısın? Kandırmayalım kendimizi" yorumuna sessiz kalamadı.

 

"Üf bir bitmediniz. Biz birlikte olmaya başladığımızda eşim 18 yaşındaydı ve milyon dolar yerine 7000 liralık arabaya biniyor, boş mukaveleye oynuyordu" diye cevap veren Sarıoğlu sözlerine şöyle devam etti:

 

"Çok şükür ikimiz de alın terimizle çok çalışarak geldik bir yerlere. Kirli düşüncelerinizi kendi hayatınıza saklayın bize bulaşmayınız rica edeceğim"

 

Özel bir hava yolu şirketinde pilotluk yapan Yağmur Sarıoğlu "Yenge reizi bırakırsan sana olan sevgimiz saygımız helal değildir. Onun gibi karakterli yüreği temiz bi adam bulamazsın" yorumuna da sessiz kalmadı.

 

"Magazin basınının reyting uğruna ürettiği fantezilere ne kadar takılıyorsunuz. 17 yıldır birlikteyiz biz bakmayın siz onlara. Biz hiç dikkate almıyor, kendi işimize bakıyoruz."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha