• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Yeni 'Sahil Güvenlik': Kelly Rohrbach

Yeni 'Sahil Güvenlik': Kelly Rohrbach
0 0

‘Sahil Güvenlik’ filminde Pamela Anderson’ın rolünü üstlenecek Kelly Rohrbach’ı tanımanın zamanı geldi. İşte kırmızı mayonun yeni sahibi hakkında bilmeniz gerekenler..

17 Ocak 2016 Pazar 06:49

90'lı yıllarda televizyonla haşır neşir olanlar... Aranızda kızgın kumlarda kırmızı mayosu, kıvrımlı hatları ve ‘önce can güvenliği’ bilinciyle koşuşturan cankurtaran CJ Parker’ı anımsamayanınız var mı? 1989’da yayımlanmaya başlayan Baywatch dizinin esas kızı CJ, onu canlandıran Pamela Anderson’ı dünyanın gelmiş geçmiş en seksi kadınları listesine sokmuş, kelimenin tam anlamıyla seksi yıldıza bir kariyer armağan etmişti. O günleri yâd etmek istiyorsanız iyi haber: Yakışıklı adamlar ve güzel kızları plajda koşturmaktan başka alameti farikası bulunmamasına rağmen 12 yıl gösterimde kalan dizinin filmi çekiliyor. 2016 sonbaharında gösterime girecek filmde Anderson’ın ‘kırmızı mayosu’nu ise 25 yaşındaki model  Kelly Rohrbach giyecek. İşte yeni CJ hakkında bilmeniz gerekenler:

 

1- LEONARDO DICAPRIO'NUN ESKİ NİŞANLISI 

 

‘Bekârlık sultanlıktır’ mottosunun temsilcisi 40 yaşındaki oyuncuyla 21 ay birlilkte olan modelin, DiCaprio’yla dört ay önce nişanlandığı söylense de bu aşk hüsranla bitti. Çift bir ay önce ayrıldı.

 

2- SPORTS ILLUSTRATED'IN KEŞFİ

 

Henüz iki aydır modellik yaparken dergi tarafından 2014 Mart’ında keşfedilen Kelly, apar topar derginin mayo sayısında yer aldı. Sonra talihi açıldı, GAP gibi dev markaların kampanyalarını süsledi.

 

3- EĞİTİMLİ VE POZİTİF

 

2012’de Georgetown Üniversitesi’nin oyunculuk bölümünden mezun olan Amerikalı güzel, eğitimini golf merakına borçlu. Öyle ki golf takımının yıldızlarından olan Kelly, bu alandaki başarısından dolayı burslu okudu.


KAYNAK: HÜRRİYET

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha