• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Yılmaz Erdoğan'ın yanında yetiştim"

0 0

80 dakikalık bir serüvenle seyirci karşısına çıkan 'Klan' oyunu, önceki gün izleyicisiyle buluştu.

30 Ekim 2019 Çarşamba 13:45

Esra Dermancıoğlu'nun yakın arkadaşı olduğunu ve onu izlemeye geldiğini söyleyen Belçim Bilgin, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dizinin yanı sıra birkaç yapım işi ile daha uğraştığını söyleyen Bilgin, "Yılmaz Erdoğan’a rakip olur musunuz?" sorusuna, "Rakip değil, ben onun yanında yetiştim. Onunla çalıştığım için iyi bir şeyler yapabilirim" yanıtını verdi

 

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; 80 dakikalık bir serüvenle seyirci karşısına çıkan 'Klan' oyunu, önceki gün izleyicisiyle buluştu.

 

Bülent Emrah Parlak, Nükhet Duru, Cansel Elçin, Belçim Bilgin ve Beren Saat gibi önemli isimler oyunu izleyenler arasındaydı.

 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elçin, "Dizi çok güzel gidiyor. Aynı zamanda tiyatro oyunum devam ediyor. Boş zamanlarımızda da böyle tiyatroları olan arkadaşlarımı yalnız bırakmayıp, gelip izliyorum" şeklinde konuştu.

 

"ŞİMDİLİK BAŞKA ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUZ"

 

Bülent Emrah Parlak, "Merakla oyunu izlemeye geldim. Her şey gayet yolunda. Benim de oyunum güzel gidiyor. Kızımız ana okuluna başladı. Şimdilik başka çocuk düşünmüyoruz, daha zamanı var" dedi.

 

"MERAKLA BEKLİYORUM"

 

Oyunun yapımında kendisininde emeğinin olduğunu söyleyen Nükhet Duru, "Ben de çok heyecanlıyım, merakla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

 

"TOPLU TAŞIMA ARACI HİÇ KULLANMADIM"

 

Son günlerde ünlülerin toplu taşıma araçlarını kullandığının hatırlatılması üzerine Duru, "Hiç kullanmadım. Yurt dışında kullanıyorum. Bizim ülkemizde çok kalabalık" şeklinde konuştu.

 

Esra Dermancıoğlu'nun yakın arkadaşı olduğunu ve onu izlemeye geldiğini söyleyen Belçim Bilgin, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 

"ONUN YANINDA YETİŞTİM"

 

Dizinin yanı sıra birkaç yapım işi ile daha uğraştığını söyleyen Bilgin, "Yılmaz Erdoğan’a rakip olur musunuz?" sorusuna, "Rakip değil, ben onun yanında yetiştim. Onunla çalıştığım için iyi bir şeyler yapabilirim" yanıtını verdi.

 

Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan, 2006 yılında dünyaevine girmişti. 12 yıl evli kalan çift, 2018 yılında boşanmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha