• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Yüzüme hiç dokunmadım"

0 0

Hailey Bieber, uzmanların tüm estetik analizlerine rağmen iddiaları reddetti ve "Yüzüme hiç dokunmadım" dedi.

27 Mayıs 2020 Çarşamba 16:26

Eşi Justin Bieber ile birlikte Kanada'da aylık kirası 60 bin dolar olan evlerinde corona virüs nedeniyle karantinada olan ve bu süreçte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Hailey Bieber, Los Angeles'a (LA) döndü. Amerikalı model ve televizyon yıldızı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada daha önce de günedem gelen estetik iddiaları için "Yüzüme hiç dokunmadım" dedi.

 

Bieber "Makyajsız fotoğraflarımla, 13 yaşımdaki fotoğraflarımı yan yana kullanıp, estetik imalarında bulunmayın. Ben yüzüme hiç dokunmadım" dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

 

"İnatla bunu yapacaksanız bari 13 yaşındaki fotoğrafımla, 23 yaşında aşırı düzenlemiş ve makyajlı fotoğraflarımı bir arada kullanmayın"

 

Benzer iddialar daha önce de gündeme geldiğinde estetik uzmanları; Dr. Darren Smith, Dr. Anthony Youn ve Dr. Adam Schaffner, 22 yaşındaki Hailey Baldwin Bieber'ı defalarca operasyon geçirdiğini öne sürmüştü.

 

New York'ta çalışan Dr. Darren Smith, Hailey Baldwin'in yanak ve çene kemiğinde müdahale olduğunu ileri sürdü ve "Çenenin bu kadar dikkat çekici hale gelmesi kilo kaybından da olabilir. Ama çene çevresine liposuction yaparak da bu görüntüyü sağlamak mümkün. Ya da çenenin üzerine enjekte edilen dolgularla da bir kişinin böyle görünmesi sağlanabilir" dedi.

 

Estetik cerrah Dr. Anthony Youn "Görünüşe göre dudaklarına da dolgu enjekte ettirip daha kalın hale gelmelerini sağlamış. Ayrıca alnına yaptırdığı botoks ile kaşlarının şeklini değiştirmiş" diye konuştu.

 

Bir diğer estetik doktoru Adam Schaffner ise "Hailey Baldwin'in burnuna, dudaklarına ve çenesine müdahalede bulunulmuş" yorumunu yaptı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha