• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Zengin erkeğin gücü bana sökmez"

0 0

Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşayan Eliz Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sakuçoğlu, bir takipçisinin "Maddi durumu iyi olan erkeklerle birlikte oluyorsun" yorumuna yanıt verdi.

11 Şubat 2019 Pazartesi 14:18

Eliz Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir takipçisinin "Maddi durumu iyi olan erkeklerle birlikte oluyorsun" yorumuna sinirlenen Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

 

"PARAYLA HİÇBİR ZAMAN İŞİM OLMADI"

 

"Varsayım çok kötü bir şey... Hiçbir şey sizin dışarıdan gördüğünüz, okuduğunuz, düşündüğünüz, bildiğinizi sandığınız gibi değil... Benim parayla hiçbir zaman işim olmadı. Aksini söyleyecek biri varsa buyursun çıksın karşıma! 

 

Eliz Sakuçoğlu: Zengin erkeğin gücü bana yetmez! - Magazin haberleri

 

"BAŞKALARI GİBİ SPONSOR SEVGİLİ ARAMADIM HİÇ"

 

Ben başkaları gibi kendime sponsor sevgili aramadım hiç. Hangi ortamda olursa olsun, ister sevgilim, ister karşı cinsten arkadaşım, hesabımı hep kendim öderim, çünkü ailemden bunu öğrendim!

 

"BANKA HESABI BÜYÜK OLAN ERKEĞİN GÜCÜ BANA SÖKMEZ"

 

Bana banka hesabı büyük olan erkeğin gücü sökmez efendim. Yüreği büyük olsun, cebinde tek kuruşu olmasın. Ben o adamı başıma taç, canıma yoldaş ederim! Beni kimselerle karıştırmayın!"

 

Sakuçoğlu, yaklaşık 7 aydır Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşıyor. 

 

"GÜZEL BİR BİRLİKTELİĞİMİZ VAR"

 

Ekin Mert Daymaz, geçtiğimiz aylarda "Güzel bir birlikteliğimiz var. Şu an her şey yolunda aşk hayatımda” diye konuşmuştu.

 

"MUTLU OLMAK İÇİN KARŞI CİNSE İHTİYACIM YOK AMA..."

 

Sakuçoğlu ise, “Hayatımda her şey çok güzel. Çok mutluyum. Aslında her zaman mutluyum. Bunun için karşı cinse ihtiyaç duymuyorum ama Mert iyi geldi. İyi gelmese devam etmem” ifadelerini kullanmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha