• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Ahmet Hakan'dan Niran Ünsal'a mektup

Ahmet Hakan'dan Niran Ünsal'a mektup
0 0

Ahmet Hakan, Hürriyet'teki köşesinden Niran Ünsal'a açık mektup yazdı. İşte o mektup...

27 Ekim 2015 Salı 08:35

Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi'ndeki köşesinde ' Açılmak, şeytana hizmet etmektir' diyen şarkıcı Niran Ünsal'a açık mektup yazdı. Hakan, İzmir'de bir meyhanede sahneye peruk ile çıkacağını açıklayan Ünsal'a ' “Açılmak” ya da “Kapanmak” üzerinden değer hükümleri verme...' dedi.


NİRAN ÜNSAL'A ACIK MEKTUP


BAK bacım.İster açılırsın, ister kapanırsın.Kimseyi ama kimseyi ilgilendirmez.Kendi bileceğin iştir.Başın açıkken de başımızın tacısın, başın kapalıyken de...


Ve fakat...Başını kapattığında “Açılmak, şeytana hizmet etmektir, neticede saklı olan her zaman daha kıymetlidir” gibi laflar eder, sonra da sosyetik meyhanede vereceğin konser için göğüs dekolteli kocaman fotoğraflarını etrafa boca edersen...Millet de seninle maytap geçmeye hak kazanır.


Bak bacım.İster açıl, ister kapan. İster bir gün açıl, öbür gün kapan. İster sabah kapan, akşam açıl. Kimseyi ilgilendirmez. Kendi bileceğin iştir.Yeter ki...“Açılmak” ya da “Kapanmak” üzerinden değer hükümleri verme... “Açılma” ya da “Kapanma” üzerinden dikkat çekmeye, gündem olmaya, prim yapmaya, devlet kapısının gözüne girmeye çalışma...


Yapma böyle bacım, etme böyle.Hiçbir şey adına değil sadece ve sadece “Kafaya Sıkar Giderim” adlı o güzelim Ahmet Kaya şarkısına verdiğin muhteşem ruh hatırına yapma.

0 0
İLGİLİ HABERLER
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha