• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP’li Ünal: Medyayla hesaplaşma 1 Kasım’dan sonra

AKP’li Ünal: Medyayla hesaplaşma 1 Kasım’dan sonra
0 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı ve metin yazarı AKP Milletvekili Aydın Ünal, 1 Kasım seçimlerinin ardından Hürriyet, Cumhuriyet, Sözcü ve Fethullah Gülen Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen gazetelerden hesap sorulacağını söyledi.

27 Ekim 2015 Salı 16:49

AKP’ye yakınlığıyla bilinen A Haber’e konuk olan Aydın Ünal, canlı yayında arka planda yer alan Cumhuriyet, Sözcü, Doğan Medya Grubu ve Gülen Cemaati’ne yakın gazetelerin haberlerini yorumladı.

Söz konusu gazeteleri‘taaruz halinde’ diye niteleyen Ünal, “Bu meydan boş değil. Biz bunlar gibi edepsiz olamayız, biz bunlar gibi yalan yazamayız. 1 Kasım’dan sonra bu gazetelerden mutlaka ve mutlaka hesap soracağız” dedi.

AKP’li vekil, sunucunun “Peki şimdi niye bir şey yapılmıyor?” sorusuna ise ‘mağduriyetlerini‘ dile getirerek yanıt verdi.

Ünal, “Türkiye’nin üzerinde çok baskı var. Siz bir şey söyleseniz basına müdahale ediliyor deniliyor, dünyaya bu söyleniyor. Şu anda çok rahat bir ortamda değiliz. Ama 1 Kasım’dan sonra bunların tamamından hesap sorulacak” diye konuştu.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha