• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Cem Küçük'ten Nevşin Mengü'ye tehdit

Cem Küçük'ten Nevşin Mengü'ye tehdit
0 0

Star yazarı Cem Küçük, CNN Türk spikeri Nevşin Mengü'yü Nevşin "Mengü'nün medya hayatını bitireceğim" diyerek tehdit etti.

23 Ekim 2015 Cuma 11:17
Nevşin Mengü'nün yalanlamasına rağmen telefon numarası ve ev adresini kamuoyunla paylaşarak kendisini hedef göstermekle suçlayan Cem Küçük, Ersoy Dede'yle birlikte sundukları 'Günün Manşeti' programının bugünkü yayınında Mengü için şunları söyledi:

Cem Küçük'ten Nevşin Mengü'ye tehdit - İZLE

"Özür dilemezsen geri adım atmazsan ben seni bitireceğim. Bitirdiğimi de bütün Türkiye şahit olacak. Beni oturduğum ev adresini ortaya çıkaracaksın, ben de sana bunun hesabını sormayacağım. Özel hayat neymiş göreceksin, kendi özel hayatını göreceksin. Biz bunlara medya kavgası olsun merhamet gösteriyoruz ama Nevşin Mengü görecek. Bu bir kavgaysa adam gibi yapılabilir yazıyla çiziyle... Ama böyle bel atına özel hayata benim çocuğumun yaşadığı mesken bilgilerini atıyorsan ben bunun hesabını sorarım. Nevşin Mengü'nün medya hayatını bitireceğim"MENGÜ'DEN CEVAP

Nevşin Mengü, Cem Küçük'ün Kanal 24'teki TV programında kendisiyle ilgili söylediği 'Onun medya hayatını bitireceğim' sözlerine sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan karşılık verdi.

Nevşim Mengü, Cem Küçük'e "Gazetecilik hayatımı bitirecekmiş! Buyur birader elinden geleni ardına koyma" yanıtını verdi.

Kaynak: Medyatava
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha