• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Davutoğlu'nu indiren Pelikancıların hedefindeki yeni isimler ortaya çıktı!

Davutoğlu'nu indiren Pelikancıların hedefindeki yeni isimler ortaya çıktı!
0 0

"Cem Küçük üzerinden Pelikancılar operasyon başlattı"

20 Nisan 2017 Perşembe 21:57

AKP medyasındaki tartışma ve kamplaşma büyüyor. Uzun zamandır kapalı kapılar arkasında devam eden kavga Cem Küçük'ün Mavi Marmara destekçilerine 'manyaklar' demesinin ardından açıktan devam etmeye başladı. AKP'li bazı gazeteciler tartışma hakkında hiç yorum yapmazken Pelikancılar diye bilinen ekibe destek vermeyenler açıktan Cem Küçük'e ve arkadaşlarına tepkilerini koymaya başladı.

AKP'li gazeteci Nevzat Çiçek de topa girdi ve Cem Küçük üzerinden Pelikancıların operasyon başlattığını ifade ederek daha önce Davutoğlu'nu koltuğundan eden Pelikancıların hedefindeki yeni isimleri açıkladı.

 

İşte Nevzat Çiçek'in açıkladığı o isimler:

 

"Rızkı veren köşeler Televizyon programları Oturtulduğunuz koltuklar Söyletilen diliniz değil Rızkı veren Allahtır...Yanar döner olmayın

 

Pelikanın hedefindeki isimler

 

Mustafa Varank

Lütfullah Göktaş

İbrahim Kalın

Mehmet Görmez

Şenol Kazancı

Fatih Er

Yıldıray Oğur

Aydın Ünal

Ahmet Taşgetiren

Hakan Albayrak

Abdülkadir Selvi

Elif Çakır

Etyen Mahçupyan

İsmail Kılıçarslan

İbrahim Karagül

Mustafa Karaalioğlu

 

Liste uzayıp gidiyor...Özgürder-İHH başta olmak üzere bir çok kurum da pasifleştirilmeye çalışılıyor...Allah sonumuzu hayr eylesin. Kısa ve öz: islamcıları tasfiye projesi Cumhurbaşkanının etrafını küstürme faaliyetleri Kişisel çıkarları herşeyin önüne koyma devri bitmeli"

 

KİM BU PELİKANCILAR?

Daha önce Pelikancılar diye bilinen ekip Davutoğlu'nu hedefe alıp bir dosya yayınlamış ve Davutoğlu'nun koltuğundan indiren önemli darbeyi vurmuşlardı. Pelikancılar olarak adlandırılan oluşumda yer aldığı bilinen isimler arasında Hilal Kaplan, Haşmet Babaoğlu, Cemil Barlas ve Barlas ailesi, Melih Altınok, Kurtuluş Tayiz var. Ancak iddialara göre Pelikancılara destek veren daha fazla isim olsa da kendilerini ön plana çıkarmak istemiyorlar.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha