• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Demet Şener ile Cenk Küpeli evleniyor

Demet Şener ile Cenk Küpeli evleniyor
0 0

Eski manken Demet Şener ile iş insanı Cenk Küpeli dünya evine giriyor.

10 Mayıs 2019 Cuma 16:55

Demet Şener, 2015 yılında evlendiği İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eski manken geçtiğimiz aylarda iş insanı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şener, ikinci kez nikah masasına oturuyor.

 

2. Sayfa'nın haberine göre; Demet Şener ile Cenk Küpeli evlilik kararı aldı.

 

DÜN ESKİ EŞİ İBRAHİM KUTLUAY İLE TARTIŞMIŞTI

İstanbul Aile Mahkemesi'nde 4 Mart'ta anlaşmalı olarak boşanan İbrahim Kutluay ve Demet Şener dün çocuklarının nafakası için karşı karşıya gelmişlerdi.

 

İbrahim Kutluay'ın iki çocuğu için ödemesi gereken Nisan ayı nafakası olan 32 bin 500 TL'yi ödemediğini iddia eden Demet Şener, dün icra takibi başlattı. Şener'in bu hamlesinden sonra İbrahim Kutluay, 2.Sayfa programının canlı yayınına bağlandı.

 

İbrahim Kutluay'ın, "Uzaklaştırma kararına rağmen Demet'in evine gittiğim kesinlikle doğru değil" sözlerinden sonra Demet Şener de programa bağlandı ve zehir zemberek açıklamalarda bulunmuştu.

 

Şener, "Evet İbrahim uzaklaştırma kararını ihlal etti. Anlaşmamızda protokolde her ayın 1'inde nafaka yatacak diye yazıyor ayın 15'inde değil ben icra kararını başlattıktan saatler sonra yatırıldı nafaka. Ben hayatımda böyle bir arszlık, yüzsüzlük görmedim. İrem'in kan tahlilini ödediğim belge bendedir. Burada bana yapılan haksızlık... Aldatma şekli, öğrenmem... İnsanın hakkını araması mı suç? Bu ne terbiyesizlik ya kardeşim sen nafakanı ödeyeceksin. Ben arkandan koşmayacağım.  Alın terin al senin olsun. Evimin içine çocuklarını alma bahanesiyle gelip ıslık çala çala gömleğini salonun ortasında değiştirdi. Bu ne terbiyesizlik ya psikolojik şiddet değil mi bu?"

 

Sen bana ayar vermeye çalışacağına başkalarına ayar ver. Ben çocuklarımın yanında güçlü güler yüzlü durmaya çalışıyorum. Uzaklaştırma kararı almadan iki üç gün önce gömleğini değiştirdi. Yaklaşık bir buçuk saat oralarda dolandı hepsi var, hepsi kayıtlı. Gerçekten sinirden güleceğim. Tabiki benim hayatımda biri olabilir. Kendisi biliyorsunuz beni 4 yıl kandırdı evliliğim boyunca yani kim kime neyi yapıyor?

 

İbrahim Kutluay da şu ifadeleri kullandı: Şunun bilinmesini istiyorum ki ben bu konularda hiç bir şekilde konuşmadım. Hiç bir şekilde polemiğe girmedim. Sadece ben geçtiğimiz günlerde nafakayı ödemediğime dair haberler çıktı ve bununla ilgili konuştum. Mahkemeye dekontlarımı sundum.

 

Üzüldüğüm nokta şu, ben çocuklarıma oldukça düşkün bir babayım eski eşim tarafından bir sürü yalan beyanda bulunulurken bugüne kadar sustum çocuklarımın psikolojisini düşündüğüm için. Çocuklarım benim için hassas bir konu. Sigortalarını iptal ettirdiğim de yalandır sadece bunları söylemek istediğim için bağlandım. 

 

İlk günden beri kimseyi mağdur etmedim. Çocuklarımın özel sağlık sigortaları doğdukları ilk günden beri tarafımdan karşılanmaktadır. Tıpkı bu yılda olduğu gibi ben kimseyi mağdur etmedim. Öğleden sonra avukatımla da detaylı bir açıklamada bulunacağım. Kimsenin mağduru oynamaya hakkı yok. Ben hayatımı yaşıyorum. Kamuoyunu kandırmasınlar. Çocuklarımı koruyorum ve korumak zorundayım gibi garip garip cümlelerini anlamakta zorluk çekiyorum.

 

Baba olarak içim çok rahat. Demet Şener'in gündeme gelmek için bu konuları kullandığını düşünüyorum... Nedenini söyleyeyim; 2 buçuk yıldır süren bir boşanma sürecimiz vardı kendisi sürekli konuştu, ben konuşmadım mahkemenin verdiği paranın iki katından fazlasını ona vermeme rağmen, benim 20 yıl önce alın terimle kazandğım evde oturmasına rağmen, çocuklarımın nafakasını günü gününe ödediğim için öyle düşünüyorum. Ben nafakayı sadece 3 gün geciktirdim.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha