• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Güldür Güldür’ün Nureddin Nebati skecine sansür

Güldür Güldür’ün Nureddin Nebati skecine sansür
0 0

Komedi programı Güldür Güldür'ün Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin açıklamalarının ti'ye aldığı bölümü sansürlendi. Show TV yönetimi konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

8 Mayıs 2022 Pazar 12:05

Komedi programı Güldür Güldür Show’un yayınladığı fragmanda yer alan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin taklidine sansür uygulandı. Nebati skeci, dün akşamki programda yayınlanmadı.

 

Güldür Güldür, Nebati’nin aşırı iyimser açıklamalarını ti’ye aldığı skeç Cumartesi gecesi saat 20:00 yayınlanacağını duyurmuştu. Dün akşam ekrana gelen bölümde Nebati skeci yer almadı. Sosyal medya kullanıcıları programa sansür uygulandığını dile getirdi. Bakan Nebati’li skecin yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor. Show TV’den konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

 

Burak Kayahan isim sosyal medya kullanıcısı, “Güldür Güldür de ışıklı bakan nebati skeci sansür nedeniyle yayınlanmadı. Adamlar sanata en ufak eleştiriye düşmanlar. 90’ları yaşayanlar açısından demokrasi ve ifade özgürlüğünde 30 yıllık kayıp var. Yazık.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Bazı sosyal medya kullanıcıları da Ali Sunal’e tepki gösterdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha