• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Haberdar sayfalarını özgür medyaya açıyor

Haberdar sayfalarını özgür medyaya açıyor
0 0

Haberdar, kapatılmak ve havuz medyasına katılmak istenen muhalif medyadaki gazetecilere kısılmak istenen sesleri daha çok çıksın diye sayfalarını açıyor...

28 Ekim 2015 Çarşamba 12:56

Muhalif medyaya yönelik iktidar baskısı, BUGÜN TV, KANALTÜRK, BUGÜN VE MİLLET gazetesine kayyum atanarak el konulmaya çalışılmasıyla yeni bir boyut kazandı.

 

Özgür basını susturmaya yönelik bu girişim, kamuoyunda infiale yol açarken, siyasetçisinden gazetecisine kadar toplumun her kesiminden insanı ilk kez birleştirdi. Polis eliyle özgür basını susturmaya yönelik girişimler karşısında toplum tek ses oldu.. 

 

İki gündür özgür basını polis eliyle susturmaya yönelik zorbalığa karşı çıkan Haberdar, özgür ve muhalif basının susturulmasına yönelik her türlü girişime bugün olduğu gibi bundan sonra da karşı çıkmaya devam edecek.

 

Bu doğrultuda Haberdar, kanalları, gazeteleri ve haber siteleri kapatılmak ya da havuz medyasına dahil edilmek istenen tüm gazeteci ve yazarlara kendi logolarıyla kendi yayınlarını yapmak üzere sayfalarını sonuna kadar açıyor.

 

Söyleyecek sözü, yazacak yazısı olan tüm gazeteci arkadaşlarımıza sitemiz ve ofisimiz seslerini kısmaya çalışanlara inat sesleri daha yüksek çıksın diye açık olacak.

HABERDAR

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha