• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kim Milyoner Olmak İster?'de Selçuk Yöntem bayrağı devrediyor"

0 0

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, Kenan Işık'ın beyin kanaması geçirmesinden sonra 3 yıldır programda sunuculuk yapan Selçuk Yöntem'in yerine sunucu olarak oyuncu Murat Yıldırım'ın getirileceğini öne sürdü.

11 Ocak 2017 Çarşamba 09:21

Tezel'in Sabah gazetesinde yayımlanan yazısı şöyle:

 

ATV’nin fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster?’in başarılı sunucusu Selçuk Yöntem, bayrağı son dönemin gözde oyuncusu Murat Yıldırım’a teslim etmeye hazırlanıyor

 

Dile kolay 2000 yılından beri ekranlarda...


Adı önce 'Kim 500 Milyar İster?'di, Kenan Işık'ın efsane sunumuyla hep en çok izlenen bilgi yarışması programı oldu. Daha sonra adı 'Kim Milyoner Olmak İster?' oldu.

 

2011 yılından beri de atv'de yayınlanıyor.


Işık'ın yaşadığı trajik sağlık sorunu sonrası bayrağı usta oyuncu Selçuk Yöntem devralmıştı.
Tıpkı Işık gibi babacan, sevecen tavrı, esprileri ve etkileyici ses tonuyla Yöntem, 'Kim Milyoner Olmak İster?'i hep en çok izlenen programlar arasına soktu.


Günümüzde kültürsanat programları bile büyük kanallarda kolay kolay yer bulamazken, atv gibi reyting yarışının tam ortasında yer alan bir kanalda bu efsane bilgi yarışması, dizilerle yarışacak reytinglere ulaştı.


İzleyiciler kimi zaman profesörlerin ilk soruda elenmesine şaşırdı, en kolay soruya verilen komik cevaplara güldü, kimi zaman da zeka küpü yarışmacıların başarılarıyla gururlandı. Ve en önemlisi, keyifli vakit geçirirlerken bilgilendiler.

 

Şimdi değişim zamanı!

 


Selçuk Yöntem; Işık'tan aldığı bayrağı, başarıyla taşıyarak ünlü oyuncu Murat Yıldırım'a devrediyor.
Yıldırım, tıpkı Yöntem gibi milyonlarca hayranı olan bir oyuncu, ses tonu iyi ve karizmatik bir duruşa sahip. Eminim o da Yöntem gibi bu bayrağı başarıyla taşıyacak, gençlerin 'Kim Milyoner Olmak İster?'e ilgisini daha da artıracak.
 

Teşekkürler Selçuk Yöntem, yolun açık olsun Murat Yıldırım.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha