• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Michael Jackson'a benziyor"

0 0

Ünlü sunucu Seda Akgül konuk olduğu programda son dönemde eski eşi İbrahim Kutluay'la yaşadıkları sancılı boşanma süreci ve sonrası ile gündeme gelen eski manken Demet Şener'i eleştirdi.

14 Mayıs 2019 Salı 16:25

Sunucu Seda Akgül konuk olduğu 2. Sayfa programında samimi açıklamalarda bulundu. İşte Akgül'ün açıklamalarından satırbaşları: 

 

Ben hiç dibe vurmadım, hep dipteyim. Ailemin durumu çok iyi çok şükür aç kalmam her işten de anlarım.  Kısmetse Olur'dan kazandığım tüm parayı restorana yatırdım. Cebimde 700 TL para kalmışken Kısmetse Olur'dan teklif geldi.

 

250 bin TL gitmiştir o kafeye. Şuan yapacağım yeni işime kendimi yatırdım. Takipçilerim 1'er TL gönderse borcum kapanır.

 

Demet Şener, İbrahim'in etinden ve sütünden yararlanabilmek için evli kaldı. Ben her zaman söylerim sevdiğin adam zenginse ne ala ama parası için bir adamla evlenilmez. 5 milyon TL ile 4 katlı havuzlu villada yaşıyorsun. 9 çocukla mağarada kalmadın. Adam 2-3 gün geciktirmiş. Ödemesi gelmez, gecikir. Demet'in bu yaptığı adamdan hınç almak, göbek bağını koparmamak, etini kıvırmaktır.

 

Demet'in sevgilisinin yerinde olsam 1000 kere terk etmiştim onu. Demet Şener'i kaç kere işiyle andık. 2,5 senedir yok aldatılması yok boşanması. Güzel de yaşlanmadı. Çok kötü yaşlandı. Bir estetik, bir zayıflık.

 

"DEMET ŞENER BANA GÖRE GÜZEL BİR KIZDI KÖTÜ YAŞLANDI" 

 

Çağla Şıkel gibi değil. Demet Şener Michael Jackson'a benziyor. Estetik yaptırmadıysa, akrabalar herhalde. 40 yaşına kötü girdi Demet.

 

Mutlu etmiyorsan, meşgul etmeyeceksin. Bırak gitsin. Böyle kadınları göstererek evliliği bir kazanç kapısı gibi gösteriyoruz. Benim için kadın Özlem Yıldız'dır.

 

Demet idare edebileceği bir erkek bulmuş. Anladığım kadarıyla Cenk Bey'in Demet'e zaafı var. Ben olsam tahammül etmem. Çünkü bir erkek olarak hafifliyor.

 

Demet Şener'den sonra kötü  yaşlanan bir isimde Ebru Şallı. Estetikleri ve aşırı zayıflığıyla bence. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha