• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Nevşin Mengü: Lümpenin iktidarı, terbiyesizliğin iktidarı, edepsizliğin iktidarı

Nevşin Mengü: Lümpenin iktidarı, terbiyesizliğin iktidarı, edepsizliğin iktidarı
0 0

CNN Türk Spikeri Nevşin Mengü, Periscope'tan canlı yaptığı yayında iktidarı sert sözlerle eleştirdi.

23 Ekim 2015 Cuma 16:42

 Gazeteci-yazar Çetin Altan'ın yaşamını yitirmesinin ardından, Altan'ın son yazısında kullandığı "Ben bu ülkeye demokrasinin geldiğini görmeden yaşamımı yitiriyorum" sözlerine atıf yapan Nevşin Mengü, Periscope'taki canlı yayınında iktidarı sert dille eleştirdi. 

 

"LÜMPENİN, SIĞLIĞIN, EDEPSİZLİĞİN İKTİDARI"

Mengü, Periscope yayınında şunları söyledi:

"Şu aralar durum ne, bugünler de geçer gerçi ama şu aralar sığlık prim yapıyor, hakaret etme, belden aşağı vurma prim yapıyor. Lümpenin iktidarı, terbiyesizliğin iktidarı, edepsizliğin iktidarı... Böyle bir dönem yaşıyoruz. Bilemiyorum, bu ülke o sihirli çizmeleri giyip uçacak mı bilemiyorum. Ama Çetin Altan da öyle diyordu son yazısında. Enseyi karartmayın diyordu. Enseyi karartmaya hiç gerek yok. Bugünler de geçer."

STAR'IN YANDAŞ YAZARI CEM KÜÇÜK TEHDİT ETMİŞTİ

Star yazarı Cem Küçük'ün canlı yayında "Onun hakkında bir şey yazsam insan içine çıkamaz... Benim adres bilgilerimi canlı yayında paylaştı. Onun meslek hayatını bitireceğim" diyerek tehdit ettiği Mengü, Twitter üzerinden "Gazetecilik hayatımı bitirecekmiş! Buyur birader elinden geleni ardına koyma" şeklinde yanıt vermişti.

Kaynak: Sol

0 0
İLGİLİ HABERLER
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha