• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Raci Şaşmaz ödeme yapamadı, dizi ATV'ye geçti

Raci Şaşmaz ödeme yapamadı, dizi ATV'ye geçti
0 0

İnşaat sektöründeki krizden dolayı büyük bir mali kriz yaşayan yapımcı Raci Şaşmaz, uzun süre dizi ekibine ödeme yapamadı. 20 bölümdür oyunculara ödeme yapılmadığı belirtiliyor.

13 Şubat 2019 Çarşamba 21:41

Şaşmaz, mali sıkıntılar nedeniyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yapımcılığını bıraktı. ATV, 124. bölümden itibaren her hafta düzenli ödeme alınabilmesi ve finansal sorunların çözüme kavuşabilmesi için diziyi İç Yapımlar'ın bünyesine kattı.

 

ATV’nin dört sezondur yayınladığı ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde ekonomik sıkıntılar ortaya çıktı. Dizinin son fragmanında ve yeni bölümünde yapımcı Raci Şaşmaz’ın adı yer almadı. Kanal yönetimi dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’dan alıp ATV İç Yapımlar’a devretti.

 

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, inşaat yatırımları nedeniyle büyük bir mali kriz yaşayan Raci Şaşmaz’ın uzun süredir ekibe ödeme yapamadığı, 20 bölüm alacağı kalan dizi çalışanları olduğu belirtildi.

 

ATV yönetiminin ise 124. bölümden itibaren her hafta düzenli ödeme alınabilmesi ve finansal sorunların çözüme kavuşabilmesi için projeyi İç Yapımlar’ın bünyesine aldığı öğrenildi. Artık diziyle ilgili faturalar Turkuvaz Medya’ya kesilecek.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcılığını ve senaristliğini bırakan Raci Şaşmaz, ayrıca hafta başı Denge Yatırım Holding’teki görevlerinden de ayrıldı.

 

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamada, Denge Yatırım Holding’in 11 Şubat’ta gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında, holdingin yönetim kurulu başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüten Tayyar Raci Şaşmaz’ın istifasının kabul edilmesine karar verildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha