• Dolar
 • Euro
 • BIST
Facebook Twitter

Tuğçe Kazaz kendisiyle dalga geçenlere dava açacak

Tuğçe Kazaz kendisiyle dalga geçenlere dava açacak
0 0 3

Tuğçe Kazaz canlı yayında bir anda ayağa kalkarak "Hepinizi şehitlerimiz için saygı duruşuna davet ediyorum" dedi. Kazaz'ın bu hareketinin sosyal medyada gündem olmasının ardından Kazaz kendisiyle dalga geçenlere dava açacağını duyurdu.

18 Ocak 2016 Pazartesi 19:01

Beyaz TV’de  Tahir Sarıkaya’nın sunduğu ‘Uyan Türkiyem’ programına konuk olan Tuğçe Kazaz, canlı yayında bir anda, “Sizi ve ekran başındakileri bir dakikalık saygı duruşuna va İstiklal Marşı okumaya devet ediyorum” dedi.

 

Ne yapacağını şaşıran Sarıkaya, ” Canlı yayındayız ama…”  deyince Kazaz  “Abdest almamıza gerek yok, değil mi” dedi ve ayağa kalkarak önce saygı duruşunu gerçekleştirdi ardından da İstiklal Marşı'nı okudu.

 

Tuğçe Kazaz'ın bu çıkışı sosyal medyada gündem oldu. Konu hakkında yüzlerce tweet atılırken birçok haber sitesi de Kazaz'ın bu hareketini haberleştirdi.

 

Tuğçe Kazaz, saygı duruşunun gündem olmasından sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kazaz açıklamasında, kendisiyle dalga geçenlere dava açacağını duyurdu.

 

İşte Tuğçe Kazaz'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama:

 

 

BASIN YAYIN KURULUŞLARINA DUYURU 


İçerisinde milli ve manevi degerlerimizin olduğu İstiklal marşımızın, ve şehitlerimizin olduğu bu kadar önemli bir konuyu alay konusu yapmak için sansürleyerek kesen tüm basın yayın kuruluşlarına, düzeltmedikleri takdirde dava açacağımı tüm kamuoyuna buradan saygıyla duyurulur. Pkk'yla kendi arasına mesafe koymayanları, kendi kanallarında reklamlarını yaptıranların, milli ve manevi degerlerimize olan saygısızlığını, anlamakta da güçlük çekiyorum..


 

 

0 0 3
YORUMLAR
 • Ziyaretçi
  ömer19 Ocak 2016 Salı 10:15 bir dönemki kocası yorgo ile birlikte haç çıkardığı günlerden bugünlere çok değişti tuğçe, çok.. para-lal işler bunlar para-lal..
 • Ziyaretçi
  osman19 Ocak 2016 Salı 10:11 ne geri zekalıca bir şey bu?
 • Ziyaretçi
  aaaaaaaaa19 Ocak 2016 Salı 07:41 Tuğçe Kazaz bende seninle dalga geçiyorum benide dava et
YORUM EKLE

captcha