• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Uğur Dündar’dan Kütahyalı’nın ‘korkuyordu, bizi aradı’ iddiasına yanıt: ‘Yalandan kim ölmüş?’

Uğur Dündar’dan Kütahyalı’nın ‘korkuyordu, bizi aradı’ iddiasına yanıt: ‘Yalandan kim ölmüş?’
0 0

Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Korkuyordu" iddiasına yanıt veren Uğur Dündar, "Uğur Dündar’a korkak diyecek birisi anasının karnından doğmadı henüz" dedi.

28 Mayıs 2022 Cumartesi 13:18

Gazeteci Uğur Dündar, kendisi için “Korkuyordu bizi aradı” diyen Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı’nın iddiasına dikkat çekici bir yanıt verdi. Uğur Dündar bu iddiaya “Yalandan kim ölmüş?” yanıtını verdi.

 

Rasim Ozan Kütahyalı katıldığı YouTube yayınında Uğur Dündar için, “28 Şubat’ta tutuklanmaktan korkuyordu Uğur Dündar. Beni aradı. Bir laf var piyasada dedi, sen Uğur Dündar’ı bitireceğim diyormuşsun. Güldüm, öyle bir şey demiyorum, korkuyordu. Öyle bir şey yok dedim” iddiasında bulunmuştu.

 

Dündar, Kütahyalı’nın iddialarına TELE1’de Enver Aysever’in sunduğu ‘Gündeme Not’ programında yanıt verdi. “Yalandan kim ölmüş diyorum. O şahsa böyle cevap vermiş olayım” diyen Dündar, 28 Şubat’taki duruşunu örneklerle anlattı.

 

‘UĞUR DÜNDAR’A KORKAK DİYECEK BİRİSİ ANASININ KARNINDAN DOĞMADI’

 

Dündar, şöyle konuştu: “Ayrıca yine ‘28 Şubat’ta Uğur Dündar böyle şöyle yaptı’ diyenlere tarihi kayıtları göstereyim… Darbeleri Soruşturma Komisyonu Meclis’te toplandı. Şu an DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin ve AKP’li Nimet Çubukçu’nun başkanlığını yaptığı o komisyonda dedim ki ‘Bakın benim adım Uğur Dündar. Ben başkalarına benzemem. Ben buraya nedamet getirmeye, günaha çıkarmaya gelmedim. Ben yaptığım tüm haberlerin altına bugün de imza atarım…’ Ben bunu demiş bir insanım. Uğur Dündar’a korkak diyecek birisi anasının karnından doğmadı henüz. Enver’cim lütfen bunları ciddiye alıp da bana soru sorma.”

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha