• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Vedat Milor: Program, kanal patronunun restoranlarını arka arkaya eleştirdiğim için sonlandırıldı

Vedat Milor: Program, kanal patronunun restoranlarını arka arkaya eleştirdiğim için sonlandırıldı
0 0

Gurme ve yazar Vedat Milor takipçisinin sorusunu yanıtlayarak NTV'de sunduğu 'Tadı Damağında' isimli programın neden yayından kaldırıldığını açıkladı.

4 Haziran 2019 Salı 14:22

Ünlü yemek eleştirmeni Vedat Milor, NTV’deki “Tadı Damağında” programın neden yayından kaldırıldığını açıkladı. Milor, programının Doğuş Holding'in de yönetim kurulu başkanı olan Ferit Şahenk'in sahibi olduğu restoranları eleştirdiği için yayından kaldırıldığını söyledi.

 

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Vedat Milor, bir takipçisinin “Programlarınız neden yayından kaldırıldı?” sorusuna yanıt verdi.

 

Milor bu soruya şu yanıtı verdi:

 

“Takipçim TV programımın neden sonlandırıldığını sormuş. Artık tanıdığınız Selman Bey de araya girip aşağıdaki yanıtı vermiş. Program yayınlandığı kanalın patronunun restoranlarını arka arkaya eleştirdiğim için sonlandırıldı. Erdemli olmak kolpa ise haklısınız.”

 

Milor daha önce de sosyal medya hesabından bir takipçisinin "Tekrardan program yapacak mısınız?" sorusuna “Teklif gelmez” diyerek yanıt vermişti. Milor, "Şarap içmeyi bırakır ve birilerinin lokantalarını översem teklif gelir ama haysiyet gider" ifadelerini kullanmıştı. Milor programının sonlandırılmasının ardından yine sosyal medya hesabından "İş harici İstanbul'da hiçbir lokantaya dana bifteği için gitmem" demiş ve sözleri Nusret'in ortağı Ferit Şahenk'e gönderme olarak yorumlanmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha