• Borsa 73170
  • Dolar 2,146
  • Euro 2,971
  • Altın 88,752
 
 
 
 
 

Melek teklifine 'hayır' dedi

Podyumların ünlü güzeli Tuğçe Kazaz, sırtlarına melek kanadı takarak podyumlarda salına salına yürüyen Victoria’s Secret meleklerinden biri olmaya “Hayır” dedi.

Melek teklifine 'hayır' dedi

Son günlerde adını din değiştirmesiyle magazin gündeminden hiç düşürmeyen hatta adına din geyikleri çıkarılan Tuğçe Kazaz, bir zamanlar rüyalarını süsleyen Victoria’s Secret modellerin den biri olma şansını elinin tersiyle itti.

Gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakıp, kendini Uzak doğu öğretisi Thai Chi’ye veren Kazaz, dünyaca ünlü iç çamaşırı markasından gelen “Meleklerimizden biri ol” teklifine 'Hayır' dedi.

Kazaz’ın bu kararı almasının nedeni ise yaşamını tamamen değiştirmesi ve artık iç çamaşırı ve bikini defilelerinde yer almak istememesi.

ARTIK BİKİNİ GİYMEYECEK

Teklifi geçen sene eylül ayında Milano’da yaşadığı sırada alan Kazaz, görüşmeye giderek Victoria’s Secret yetkililerini kibarca geri çevirdi. Habertürk'ün haberine göre; bikini ve iç çamaşırı defilelerine çıkmak istemeyen güzel model son olarak da Sunset’in katalog çekiminde yer aldı. Ünlü model, kendini Thai Chi felsefesine verdikten sonra hakkında çıkan “Budist oldu ” iddialarını, “Sağlığımı ve formumu korumak için düzenli bir şekilde Tai Chi çalışıyorum” diyerek kabul etmemişti.

TAI CHI NEDİR?

Temeli evrensel yaşam enerjisi olan Çin dövüş ve Hint meditasyon öğretilerinin birleşimi olarak adlandırılabilecek spor ve yaşam felsefesi. Maddi ve manevi hırslardan arınmayı, karşılıksız iyiliği temel alan yaşam biçimi sunuyor. Kas gücü yerine iç enerji ve vücuttaki koordinasyonu artırmayı hedef alan Thai Chi, yavaş ve yumuşak hareketlerin zihinsel konsantrasyon ve nefes teknikleriyle desteklenmesiyle yapılıyor.

Okuyucu Yorumları

Bu habere ilk yorum yazan siz olun!

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış
 

EN ÇOK OKUNANLAR