• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP'nin ilk miting yeri belli oldu

AKP'nin ilk miting yeri belli oldu
0 0

1 Kasım seçimlerinde halka seslenecek olan partiler miting yerlerini belirliyor. AKP'nin 1 Kasım seçimleri için halka sesleneceği ilk miting yeri belli oldu.

23 Ekim 2015 Cuma 11:00
1 Kasım seçimlerinde hem bildirgesini içeriği hem de açıklama yöntemine ilişkin stratejisinde değişikliğine giden AK Parti 4 Ekim'de beyannemesini açıklayan son parti olacak. Bu tavkim son ana kadar ihtiyaç duyulması halinde parti yönetiminin bildirgeye ekleme ve çıkarma yapmasına da imkan tanıyacak.

İlk miting Samsun

4 Ekim'de seçim bildirgesi açıklandıktan sonra AK Parti 6 Ekim'de mitingler başlayacak. Mitinglerin yanı sıra televizyon ekranlarını da aktif olarak kullanmayı planlayan Davutoğlu AK Parti'yi temsilen ekranlara çıkacak kişiler özel olarak belirlenecek.

Daha önce 30 ilde miting yapacağı açıklanan Davutoğlu seçim startını Samsun'dan verecek. Davutoğlu aynı gün içerisinde Erzurum'da da miting yapacak. Mitinglerin son durağı ise Antalya olacak.

Kurumsal Kimlik Seçim Kılavuzu

Dünyanın önemli seçim kampanyalarında uygulanan kurumsal kimlik kılavuzunu 7 Haziran seçimlerinde ilk kez uygulayan AK Parti kurumsal kimlik kılavuzunu yeniden uygulayacak.

Kurumsal Kimlik Seçim Kılavuzu iletişim stratejisi, kurum kimliği, dijital kurumsal kimlik ve miting duyuruları bölümlerinden oluşuyor.

Sosyal ağlardan Facebook, Twitter, YouTube, Google+ ve Instagram üzerinde adayların uyması gereken kuralların ayrıntılı olarak yer aldığı kılavuzda adaylara iletişim stratejisi de sunuldu. Kılavuzda, ayrıca, adayların e-postalarda kullanacağı elektronik imzada da standart getiriliyor.
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha