• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP 18. yaşını kutluyor: Törene bin kişi davet edildi

AKP 18. yaşını kutluyor: Törene bin kişi davet edildi
0 0

Siyaset sahnesine Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2001 yılında giren AKP, 17 yılı geride bıraktı. AKP 18. kuruluş yıldönümünü bugün kutlayacak. Ankara'da düzenlenecek törene yaklaşık bin kişi davet edildi.

23 Ağustos 2019 Cuma 18:33

Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan AKP, 17 yılı geride bıraktı.

 

AKP'nin 18. kuruluş yıldönümü bugün Ankara’da düzenlenecek etkinliklerle kutlanıyor. Etkinliğe katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın da teşekkür turuna Rize'den start verecek.

 

Önce AKP Genel Merkezi'nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık edecek olan Erdoğan, ardından ATO Congersium'da yıldönümü etkinliklerine katılacak.

 

RESEPSİYON VERİLECEK

 

Kurban Bayramı dolayısıyla 14 Ağustos'ta yapılması planlanan program bugüne ertelenmişti. Etkinliğe partinin kurucu üyeleri, milletvekilleri, büyükşehir belediye başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları ve çok sayıda davetli katılacak.

 

Yaklaşık bin kişinin katılması beklenen etkinlikte Erdoğan, bir konuşma yapacak. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında bir de resepsiyon verilecek.

 

Yine etkinlikte AKP'nin kuruluşundan bu yana geçen sürede yapılanlar ve yaşananlar bir sinevizyonla anlatılacak. AKP'nin 18. yaşına özel bestelenen şarkı da ilk kez katılımcıların beğenisine sunulacak.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha