• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı'dan ekonomi değerlendirmesi: Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı'dan ekonomi değerlendirmesi: Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz
0 0

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, paylaşımında "Türkiye düşmanları ve onların iş birlikçilerinin eylem ve işlemleri, hiç kimseyi paniğe ve tehevvüre sürüklemesin" ifadelerini kullandı.

24 Kasım 2021 Çarşamba 15:44

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Türk Lirası'nın değer kaybetmesinin ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Türkiye'nin sağlam temellere dayalı güçlü geleneklere sahip olduğunu vurguladı.

 

"Türkiye, yürüyüşünü sürdürmeye devam edecektir"

 

"Türk milleti olarak en büyük gücümüz, kardeşliğimizden beslenen bütünlüğümüzdür" ifadesini kullanan Yazıcı, şöyle devam etti:

 

"Ülkemizi faiz kuşatmasıyla zora sokmak isteyenler, düşük faiz politikasına karşı döviz kurunu rasyonellik dışında araçsallaştırmaya çalışmakla asla sonuç alamazlar, alamayacaklardır. Türkiye düşmanları ve onların iş birlikçilerinin eylem ve işlemleri, hiç kimseyi paniğe ve tehevvüre sürüklemesin.

 

Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliğinde, ekonominin rasyonellik kurallarını dikkate alarak, hattı değil, sathı gözeterek, yürüyüşünü sürdürmeye devam edecektir. Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha