• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Babacan’dan nevruz mesajı: Orta Asya’dan Ortadoğu’ya milyonlara umut müjdeleyen bir gün

Babacan’dan nevruz mesajı: Orta Asya’dan Ortadoğu’ya milyonlara umut müjdeleyen bir gün
0 0

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Babacan, yayınladığı videoda Nevruz Bayramı ve Miraç Kandili’ni kutladı. Babacan koronavirüs için de uyarılarda bulundu.

21 Mart 2020 Cumartesi 15:05

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesabı üzerinden nevruz, Miraç Kandili ve koronavirüs salgını nedeniyle hayatını kaybedenler için bir mesaj yayınladı.

 

Nevruzun Orta Asya’dan Ortadoğu’ya milyonlarca insana umut müjdeleyen bir gün olduğunu kaydeden Babacan, “Bugün nevruzu yeni günü karşılamanın heyecanı içerisindeyiz” dedi.

 

"Çok dikkatli bir dönemden geçiyoruz"

 

Babacan’ın Nevruz, Miraç Kandili ve koronavirüs salgını için yayınladığı mesaj şöyle:

 

“Merhaba, bugün Orta Asya’dan Ortadoğu’ya milyonlarca insana umudu müjdeleyen bir gün. Bugün nevruzu yeni günü karşılamanın heyecanı içerisindeyiz. Bugün aynı zamanda insani değerlerin yükselişini sembolize eden Miraç Kandili’ni kutluyoruz. 

 

Değerli vatandaşlarım, Ülkemizde ve dünyada koronavirüs salgını hızla yayılmakta. Çok dikkatli olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. 

 

Açıklanan tedbirlere harfiyen uyalım. Kalabalık mekanlardan uzak duralım. Hijyene dikkat edelim. Yaşlılarımızı koruyalım. 

 

Bu vesileyle, koronavirüs salgınında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum. 

 

Tekrar Nevruz Bayramı’nız kutlu, Miraç Kandili’niz mübarek olsun diyorum.”

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha