• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

İYİ Partili Özdağ görevinden istifa etti

İYİ Partili Özdağ görevinden istifa etti
0 0

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ görevinden istifa etti. Hakkında istifa ettiği yönünde iddialar bulunan Koray Aydın ise iddiaları yalanlayarak "Görevimin başındayım" dedi.

2 Nisan 2019 Salı 16:11

Hürriyet'ten İsmail Saymaz'ın haberine göre İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, genel başkan yardımcıları Koray Aydın ve Musavvat Dervişoğlu'nun parti içi politikalarına ve bu politikalar sonucu ortaya çıkan olumsuz seçim sonuçlarına tepki olarak görevinden ayrıldı.

 

Özdağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada da İYİ Parti Başkanlık Divanı'ndan istifasına dair dilekçeyi partiye sunduğunu söyledi. İYİ Parti üyeliğinin devam ettiğini belirten Özdağ, "Partimdeki çalışmalarım sürüyor" dedi.

 

KORAY AYDIN'DAN YALANLAMA

 

Özdağ'ın ardından İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın hakkında da istifa ettiği yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

 

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Aydın ise, iddiaları reddederek şunları söyledi:

 

"İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğim yönündeki haber ve yorumlar kesinlikle doğru değildir. Görevimin başındayım. Kamuoyuna, İYİ Parti ailesine ve aziz milletimize önemle duyurulur."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha