• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Karamollaoğlu: Yıldırım'ın özür dilemesini olumlu buluyorum, aday çekme gibi bir durum söz konusu değil

Karamollaoğlu: Yıldırım'ın özür dilemesini olumlu buluyorum, aday çekme gibi bir durum söz konusu değil
0 0

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ve 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanı seçimlerindeki adayı Necdet Gökçınar basın mensuplarıyla bir araya geldi.

19 Haziran 2019 Çarşamba 12:12

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın kendilerinden özür dilemesini değerlendirdi: "Davranışını olumlu buluyorum. Ancak aday çekme gibi bir durum söz konusu olamaz. Kaldı ki aday çekmenin etkisi öngörülen gibi de olabilir, tersi de..."

 

Yıldırım dün Milli Görüş’ün yayın organı Milli Gazete'ye ziyaret gerçekleştirmiş, "Saadet Partisi mensubu bu kardeşlerimiz incinmiş olabilir, kırılmış olabilir. Ben bu yüzden kendilerinden özür diliyorum" demişti.

 

 

Saadet Partisi'nin İstanbul adayı Necdet Gökçınar da " ‘Neden seçime giriyorsun?’ demek bu seçimde moda oldu. İster 100 oy alırım ister 5. Bu demokratik bir yarış değil mi? Ayrıca madem benden bu kadar çekiniyorsun, neden 2 kişiyi çağırdığın yere (tartışmaya) beni çağırmıyorsun?" ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha