• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Sosyal medyanın kontrol edilmesini istiyoruz" açıklamasının ardından #SosyalMedyamaDOKUNMA kampanyası başlatıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın
0 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" açıklamasının ardından #SosyalMedyamaDOKUNMA etiketiyle kampanya başlatıldı.

1 Temmuz 2020 Çarşamba 18:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını istiyoruz" açıklamasının ardından #SosyalMedyamaDOKUNMA etiketiyle başlatılan kampanyaya, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da destek verdi. Karamollaoğlu, "“Düşünün. Çünkü henüz yasaklanmadı. #SosyalMedyamaDOKUNMA" paylaşımını yaptı.

 

 

Kampanyaya İyi Parti Genel Başkanı da Meral Akşener de, esprili bir dille, "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın Erdoğan" diyerek destek verirken, Akşener'e cevap veren Kemal Kılıçdaroğlu, "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir" diye yazdı.

 

 

Buldan: Biz de La Casa de Papel'i bekliyorduk

 

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan da Kılıçdaroğlu'nun tweetini alıntılayarak, "Biz de La Casa De Papel'in son sezonunu bekliyorduk :(" diye yazdı.

 

 

Ali Babacan'ın kurduğu DEVA Partisi de, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, "Teknoloji ile savaş yapamazsınız" diyerek kampanyaya katıldı.

 

 

CHP'li Muharrem İnce, "Gençler bu kadar “dislike” vermeyin internetin fişini çekerler sonra" esprisini yapmıştı.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha