• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan babasından şikâyetçi oldu

Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan babasından şikâyetçi oldu
0 0

Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan kendisi ve annesinin, babası tarafından tehdit edildiğini duyurdu. Suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Erdoğan, "Bu süreç içerisinde bir şey olursa ilk şüphelenilmesi gereken kişiler babam ve ailesidir" dedi.

20 Kasım 2019 Çarşamba 10:14

Instagram hesabından bir video paylaşarak babası ve babasının ailesi tarafından tehdit edildiğini anlatan sosyal medya fenomeni Erdoğan, annesi ile babasının bir yıl önce çekişmeli bir şekilde boşandığını söyledi. Adli süreçlerin sonuna gelindiğini söyleyen Erdoğan "Biz haklı taraf olduk. Bu yüzden babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık" dedi. 

 

Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti "Ben böyle şeyler karşısında hiç susmam! Bir kadın olarak asla susmam, bir kadının dışında bir evlat olarak ailemi asla böyle şeylere ezdirmem. Bu süreç yine adliyeye taşınacak ama ben buradan halka açık bir suç duyurusu yapmak istiyorum. Babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık. Bunları ben avukatımla beraber adli sürece de dökeceğiz en kısa zaman içinde. Buradan bunu belirtiyorum çünkü bir şeylerin hep üzeri kapalı olacağını sanıyor bazı insanlar. Adli süreç ne zaman olur bilmiyorum ama biz tehdit almaya başladık. Bu videoyu da izleyecektir bizi tehdit edenler. Ben asla kendimi ve ailemi ezdirmem bu halka açık bir suç duyurusudur. Eğer ki bu süreç içerisinde bir şey olursa ilk şüphelenilmesi gereken kişiler babam ve ailesidir." 

 

Youtube kanalı ve Instagram hesabıyla fenomen olan Şeyda Erdoğan'ın Instagram'da 1 milyonun üzerind takipçisi bulunuyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha