• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

150 avroluk Süper Kupa biletleri karaborsada 22 bin lirayı buluyor

150 avroluk Süper Kupa biletleri karaborsada 22 bin lirayı buluyor
0 0
İngiliz takımları Chelsea ile Liverpool arasında bu akşam oynanacak Süper Kupa maçı öncesi biletler karaborsaya düştü. 150 avroluk biletler karaborsada 22 bin lirayı bulan fiyatlara satılıyor.
14 Ağustos 2019 Çarşamba 19:34

DHA’nın haberine göre, Beşiktaş Park’ta oynanacak dev maçın biletleri üç farklı kategoride 50 ile 150 avro arasında fiyatla günler öncesinde satışa çıktı ve biletler kısa sürede tükendi. Ancak yine karaborsacılara gün doğdu. Maçı fırsata çevirmek isteyenler aldıkları biletleri internet üzerinden oldukça yüksek fiyata satışa çıkardı. Biletler karaborsada bugün 22 bin lirayı bulan fiyatla satılıyor. Stat çevresinde de polis karaborsacılara karşı önlem aldı. 

 

Fotoğraf: DHA

 

Tribünlerin yüzde 78’i taraftarlara, kalan bölümü ise yerel organizasyon komitesi, UEFA, ulusal futbol federasyonları, ticari ortaklar ve yayıncı kuruluşlara ayrıldı. Maça Liverpool taraftarlarının daha fazla ilgi gösterdiği kaydediliyor. İngilizlerin yanı sıra bir çok ülkeden de maçı izlemek için taraftarlar geldi.

 

15 bin polis görev yapacak

 

UEFA Süper Kupa finalinde 15 bin polis görev yapacak. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre,  maçla ilgili stat ve çevresinde 8 bin 500, il genelinde havalimanı, taraftarların olacağı meydanlar ve kaldıkları otellerin bulunduğu alanlarda 6 bin 500 olmak üzere toplam 15 bin polis görevlendirildi. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha