• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

ABD'li golfçü Tiger Woods'un kanında 5 farklı madde bulundu

ABD'li golfçü Tiger Woods'un kanında 5 farklı madde bulundu
0 0
ABD'li golfçü Tiger Woods'un, 'alkol ya da uyuşturucu tesiri altında araç kullanma' suçlamasıyla gözaltına alındığı sırada yapılan kontrolleri sonucu kanında 5 farklı maddeye rastlandı.
15 Ağustos 2017 Salı 17:04

ABD basınında yer alan haberlerde, 41 yaşındaki Woods'un güçlü ağrı kesici, sakinleştirici, uyku yapıcı ve marijuana için kullanılan yasaklı madde içeren ilaç kullandığının tespit edildiği bildirildi.

 

29 Mayıs'ta yol kenarına çektiği aracının içinde uyuduğu fark edilen Woods, polisin basit alkol testi talimatlarını bile yerine getirememişti.

 

Nefes ölçümü yapılan Woods'un kanında alkole rastlanmazken, ABD'li golfçü durumun, aldığı reçeteli ilaçlardan kaynaklandığını söylemişti.

 

DÜNYA ZİRVESİNDEN DÜŞMÜŞTÜ

 

Tecrübeli sporcu, bir süredir sağlık problemleriyle mücadele ediyordu.

 

Kariyerinde 14 büyük turnuvada şampiyonluğu bulunan ve dünyanın en çok kazanan sporcuları arasında yer alan Tiger Woods, son yıllarda üst üste sakatlıklar yaşadı. 2014'ün nisan ve 2015'in eylül ayında sırtından ameliyat edilen Woods, kronikleşen ağrısının devam etmesi üzerine dünya sıralamasında zirveden ilk 500'ün altlarına kadar düşmüştü.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha