• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Arda, Galatasaray tribünlerini böldü: 'Evlat olarak görmek isteyen nüfusuna kaydettirsin'

Arda, Galatasaray tribünlerini böldü: 'Evlat olarak görmek isteyen nüfusuna kaydettirsin'
0 0
Galatasaray'da ara transfer döneminde en çok konuşulan isimlerden biri Arda Turan oldu. Taraftarın istemediği belirtilen Arda ile ilgili Ultraslan grubunun açıklaması sonra Tekyumruk grubundan da açıklama geldi.
21 Ocak 2020 Salı 15:12

Arda'nın transferi gerçekleşmeden tribünleri böldü. Ultraslan'ın "Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, altyapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir"  mesajının ardından Arda, "Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın" cevabını vermişti.

 

İddialara göre Galatasaray yönetimi, Arda'ya resmi imzayı attıracak. Sabah'ın haberine göre Galatasaray yönetiminin bugün Arda'nın transferini açıklaması bekleniyor.

 

Galatasaray’a geleceği iddia edilen Arda Turan transferi hakkında taraftar grupları da açıklama yaptı. Arda'nın Galatasaray'a transfer iddiasına tepki gösteren Tekyumruk gurubu, "Arda Turan'ı evlat olarak görmek isteyen kendi nüfusuna kaydettirsin" dedi.

 

Tarafta grubu Twitter'dan yaptığı açıklamada "Evlat olarak görmek isteyen kendi nüfusuna kaydettirsin" dedi.

 

Açıklama şu şekilde:

 

"Evlat olarak görmek isteyen kendi nüfusuna kaydettirsin. 2 yıldır doğru dürüst sahaya çıkmayan bir magandaya Galatasaray'ın harcayacak bir kuruşu olmamalı. Galatasaray rehabilitasyon merkezi değildir."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha