• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Beşiktaş'ta stadın elektriğini kesmeye geldiler

Beşiktaş'ta stadın elektriğini kesmeye geldiler
0 0
Türk futbol kulüpleri uzun süredir borç batağında. Ara transfer döneminde iki büyük kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş, harcama limitlerini de aştığı için transferlere imza atamadı.
18 Şubat 2020 Salı 15:51

Ekonomik olarak darboğaza giren takımlar, hacizlerle de zaman zaman karşı karşıya kalıyor. Galatasaray'ın eski Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübü hacze vermişti.

 

Son olarak Beşiktaş, faturalar ödenmediği için elektrik kesintisi kriziyle karşı karşıya kaldı. Fanatik'in haberine göre Bedaş elektrik faturaları ödenmeyen Beşiktaş Vodafone Park Stadı’nın elektriklerini kesmek için ekip gönderdi. Ödemelere kefil olan yönetici Efe Bezci büyük bir skandalı önledi.

 

Haberde aktarılan bilgilere göre Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, “Elektrik faturalarını ödeyecek paramız yok” sözlerinin nedeni anlaşıldı.

 

Olayın perde arkasında, Beşiktaş Stadı’nın ödenmeyen elektrik faturalarının olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta kulübe memurlarını gönderen dağıtıcı şirket, hem kulübün hem de stadın elektriklerini mühürlemek istedi. O sırada Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de kulüpte bulunduğu ve memurların kesim yapmasına engel olduğu belirtildi.

 

Daha sonra paranın bir bölümü ödendi. Genç yöneticilerden Efe Bezci de şirketin alacaklarına kefil olup, ödemeleri üstlenerek büyük bir skandal yaşanmasını engelledi. Bu olaydan sonra çok canı sıkılan Başkan Çebi’nin cumartesi günü divan kurulu toplantısında konuyu gündeme getirdiği anlaşıldı.

 

Başta Ahmet Nur Çebi olmak üzere Beşiktaşlı yöneticilerin şu ana kadar yaşanan nakit sıkışıklığını ceplerinden yaptıkları ödemelerle kapatmaya çalıştıkları biliniyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha