• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Ersun Yanal: Bu tip maçlarda hatalar şefkatle karşılanmalı

Ersun Yanal: Bu tip maçlarda hatalar şefkatle karşılanmalı
0 0
Ersun Yanal, Fenerbahçe Bayern Münih maçı sonrası basın toplantısında konuştu.
31 Temmuz 2019 Çarşamba 10:18

Yanal, "Skordan başka şeylere bakıyorum. Birkaç gün önce başka takımlar da böyle skorlar aldılar. Dirar henüz iki gün önce geldi ve takımla bir antrenman yaptı. Bu tip maçlarda hatalar şefkatle karşılanmalı. Bu olayın bir daha yaşanacağını düşünmüyorum" dedi.

 

Fenerbahçe’nin Audi Cup’ta ev sahibi Bayern Münih’e 6-1 yenildiği maç sonrası Ersun Yanal basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. İşte Ersun Yanal’ın ifadeleri:

 

“Oyuncularımızın neler yapabileceğini görmek adına önemli bir maçtı. Oyunun içindeki pozisyonları tek tek değerlendirmek yerine gollerden sonra oyundan düştüğümüz anları kaldırmamız gerekiyor. Henüz derin bir kadromuz yok ve sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Kısa sürede üst seviyeye çıkacağız. Oyuncuların bazıları mevkilerinde oynamadı, onların hatalarına kendilerine mal etmiyorum.

 

Skordan başka şeylere bakıyorum. Birkaç gün önce başka takımlar da böyle skorlar aldılar. Dirar henüz iki gün önce geldi ve takımla bir antrenman yaptı. Bu tip maçlarda hatalar şefkatle karşılanmalı. Bu olayın bir daha yaşanacağını düşünmüyorum. Hasan Ali’nin sakatlığının ağır olduğunu düşünmüyorum, yarın sonucu alacağız. Tekrar incelemeden sonra belli olacaktır.”

 

Yanal, Dirar’ın tribünlerin tepkisinden sonras oyundan çıkmak istemesi hakkında ise “Bizler severken fazla sevdiğimizde canımızı acıtabiliriz, sevgiyi de abartabiliriz. Nabil’i sonrasında alkışladılar. Sol bekte oynadı ve onun mevkisi değildi. Nabil çok mücadele eden, koşan, takımı için her pozisyonu oynayan çok düzgün bir profil” ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha