• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe taraftarlarına mesaj: Siz benim herşeyimsiniz

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe taraftarlarına mesaj: Siz benim herşeyimsiniz
0 0
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal, sosyal medya üzerinden Fenerbahçe taraftarına seslendi. Yanal yaptığı paylaşımda, Fenerbahçe taraftarlarına yönelik olarak, 'Siz benim her şeyimsiniz' ifadelerine yer verdi.
14 Aralık 2018 Cuma 23:19

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal, sarı lacivertli taraftarlara sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj gönderdi.

Fenerbahçe taraftarına sevgisini ifade eden Yanal, "Bir insan bir camiayı 'bir şey' görür, bu hayattır. Bir insan bir camiayı 'çok şey' görür, bu sevgidir. Ama bir insan bir camiayı 'her şey' görüyorsa, bu aşktır. Siz benim için her şeysiniz; büyük Fenerbahçe taraftarı" paylaşımında bulundu.

 

Fenerbahçe'den gün içinde yapılan açıklamada, 2013-2014 sezonunda A Takımı teknik direktörlüğü yapan ve Fenerbahçe'yi şampiyonluğa ulaştıran Ersun Yanal ile 1.5 yıllığına anlaşıldığı duyurulmuş ve kulübün resmi Twitter hesabından  Yanal'ın 2014 yılında paylaştığı 'Mutluluk Fenerbahçe'de olmaktır' tweeti yeniden paylaşılarak 'Yuvana hoş geldin' paylaşımı yapılmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha