• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Fatih Terim: Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz

Fatih Terim: Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz
0 0
Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan Terim'in bugün tedavisine evde devam edileceği açıklanmıştı.
30 Mart 2020 Pazartesi 22:11

Yeni tip Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi gördüğü hastaneden bugün taburcu edilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum. Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın" dedi.

 

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan Terim'in bugün tedavisine evde devam edileceği açıklanmıştı. Hastaneden ayrılmasının ardından Instagram hesabından bir mesaj paylaşan Terim, şu ifadeleri kullandı:

 

"Bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım"

 

"Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım.

 

Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım.

 

Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum.

 

"Evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın"

 

Bu süreçte başta Prof. Dr. Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını eksik etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim.

 

Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın.

 

Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı sunuyorum..."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha