• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Fenerbahçeli futbolculardan Als hastasına videolu mesaj

Fenerbahçeli futbolculardan Als hastasına videolu mesaj
0 0
Fenerbahçeli futbolcular Caner, Ozan, Volkan Şen, Hasan Ali, Volkan Demirel ve Alper, ALS hastası Batmanlı eski futbolcu ve entrenör Metin Kanağı'ya, videolu "Metin abi geçmiş olsun" mesajı ve forma göndererek moral verdi.
23 Ekim 2015 Cuma 11:03
Batman'da 9 ay önce yakalandığı ALS hastalığıyla mücadele eden eski futbolcu ve antrenör Metin Kanağı'ya, Fenerbahçeli futbolcular, büyük jest yaparak moral verdi. Yıldız futbolcular Caner Erkin, Ozan Tufan, Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım, Volkan Şen ve Alper Potuk, videolu geçmiş olsun mesajı gönderdi.

Fenerbahçeli futbolculardan ALS hastasına mesaj - İZLE

Ayrı ayrı gönderilen videolarda futbolcular; "Metin ağabey geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Seni seviyoruz. Bir an önce iyileşmeni diliyoruz" dedi. Fenerbahçeli yıldız futbolcular, videoların yanı sıra imzalı formayı da Kanağı'ya gönderdi.

Petrolsporlu eski futbolculardan Mustafa Zengin ve Fenerbahçe masörü Murat Çalışkan'ın aracılığıyla gönderilen forma, hasta yatağındaki Kanağı'ya teslim edildi. Fenerbahçeli futbolcuların jestine teşekkür eden Metin Kanağı, "Rahatsızlığımdan bu yana bir çok kesimin yakın ilgisini gördüm. Fenerbahçeli futbolcuların jesti beni duygulandırdı. Düşüncelerinden ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. 
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha