• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Galatasaray'a yeni sponsor

Galatasaray'a yeni sponsor
0 0
2014-2015 Sezonunda 4'lü Final oynamaya hak kazanan, 2015 -2016 Sezonunda da bu başarıyı daha yukarılara taşımayı hedefleyen Galatasaray Erkek Voleybol takımı isim sponsoru, sigorta şirketi HDI Sigorta oldu.
12 Kasım 2015 Perşembe 13:09

Galatasaray Kulübü, Erkek Voleybol takımı isim hakkı için HDI Sigorta ile sponsorluk anlaşması imzaladı.  Türk Telekom Arena Stadı'nda düzenlenen basın toplantısı ve imza törenine Galatasaray Spor Kulübü adına Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ile HDI Sigorta'yı temsilen Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu katıldı. Galatasaray Spor Kulübü ile HDI Sigorta arasında yapılan anlaşmaya göre, Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, Galatasaray HDI Sigorta ismi ile anılacaktır.


Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce toplantı sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Galatasaray köklü voleybol geleneğine sahip bir kulüp. Voleybol Şubemizin kuruluş tarihi 1922. Geçmişte İstanbul Voleybol Ligi'nde, Türkiye Voleybol Şampiyonası'nda pek çok şampiyonluğa imza attık. Keza Voleybol 1. Ligi'nde de bu başarılarımızı sürdürdük. Başta Türk voleybolunun Metin Oktay'ı kabul edilen rahmetli Paidar Demir olmak üzere çok önemli isimler Galatasaray altyapısından yetişti. Bizler sporu sağlıklı nesiller yetiştirmenin sigortası olarak görüyor, bu anlayışla hizmet ediyoruz. Galatasaray Voleybol Şubesi olarak hedefimiz altyapıdan aldığımız gücümüzü dünyaca ünlü voleybol yıldızlarıyla buluşturarak yeni şampiyonluklara ulaşmak. Bugün burada sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından HDI Sigorta ile yaptığımız anlaşma işte böylesine önemli bir hedefin parçası.
HDI ile Galatasaray'ın işbirliği uzun soluklu bir geçmişe sahip. Kendileri, satılan her poliçeyle kulübümüze önemli katkı sağlayan Galatasaray Sigorta markasındaki iş ortağımız. Ayrıca tesislerimiz de HDI güvencesi altında. Birazdan atacağımız imzalarla işbirliğimizi bir adım ileri taşıyoruz. Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, bugünden sonra Galatasaray HDI Sigorta ismiyle sahada mücadele edecek ve taraftarlarımızın özlediği büyük başarılara doğru yol alacak. Bu önemli işbirliği için HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu'na teşekkür ediyorum, anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum."


HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise toplantı sırasında yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: "Galatasaray Spor Kulübü ile 5 yıldır süregelen işbirliğimizi yeni dönemde Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nın kazanacağı başarılar ile taçlandırmak istedik. Son yıllarda HDI Sigorta olarak özellikle amatör branşlara desteğimiz artarak devam ediyor. Amacımız Galatasaray Spor Kulübü ile karşılıklı destek ve güven ile sürdürdüğümüz iş ortaklığımızın yeni dönemde, amatör branşlarda emek harcayan takımlarımıza da ulusal ve uluslararası arenalarda hak ettikleri galibiyetlere ulaşmaları için gereken desteği sağlamak olacaktır.
Voleybol Takımımızın yeni sezonda Galatasaray HDI Sigorta ismi ile anılması spor sponsorlukları ile topluma ve spora artı değer yaratmayı amaç edinmiş köklü şirketimiz için büyük bir gurur kaynağıdır. Galatasaray HDI Sigorta voleybol takımını tüm arenalarda yalnız bırakmadan desteklemeye devam edeceğimizi belirtir, her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha