• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Galatasaray'dan Ali Koç'a 'sicili bozuk' yanıtı: Rekabette geri kalmanın çaresizliği

Galatasaray'dan Ali Koç'a 'sicili bozuk' yanıtı: Rekabette geri kalmanın çaresizliği
0 0
Galatasaray, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un, Fatih Terim için söylediği, "Bir insanın sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir" sözlerine yanıt verdi.
18 Eylül 2019 Çarşamba 21:16

Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Rekabette geri kalmanın çaresizliği" ifadelerini kullanırken Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik "Sen anlat kendi sicilini hele, hep beraber eğlenelim. Hocamızın siciline laf söyleyemezsin" yanıtını verdi.

 

Günay kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Rekabette geri kalmanın çaresizliği" ifadelerini kullandı.

 

 

Ali Koç'un Fatih Terim'e yönelik sözlerine Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik de tepki gösterdi.

 

Recevik kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajda, "Sen anlat kendi sicilini hele, hep beraber eğlenelim. Hocamızın siciline laf söyleyemezsin" yanıtını verdi.

 

 

Galatasaray Kulübü resmi Twitter hesabı da Fatih Terim'in kazandığı kupaların sayılarının yer aldığı bir paylaşımı, "Hocamızın sicili aşağıdaki gibidir..." notuyla paylaştı.

 

 

Ne olmuştu?

 

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bir basın mensubunun Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in söylediğini iddia ettiği "Organize yapılan işler profesyonel yapılmaya başlandı", "Maçlar Avrupa'da sahada Türkiye'de ise masada kazanılıyor" açıklamalarını şöyle yanıtlamıştı:

 

"Onların fıtratında olan bir şey. Yorum yapmak istemiyorum. Dünya neler konuşuyor. Avrupa futbolu neler üstünde tartışıyor. Bizim ülkemizde tweet 19.05'te atılmış... Nasıl oluyor da bir insanın sicili bu kadar bozuk olabilir. Hem futbolculuk hem de antrenörlük hayatında bu kadar ceza alabiliyor. Bununla ilgili konuşacağımıza 19.05'e takılıp duruyoruz. Spor kulüpleri olarak sahada rekabet ediyoruz. Bunun dışında omuz omuza verip çalışmak durumundayız. Hep bir kavga ve gürültü gidiyor. Bizimle ilgili imada bulunan çok açıklama oluyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha fazla konuşmak zorunda kalmayız."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha