• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Gökhan Töre'den Fikret Orman'a cevap: İftiradır

Gökhan Töre'den Fikret Orman'a cevap: İftiradır
0 0
Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Gökhan Töre, "Fikret Orman'ın röportajda söylediği 'Oynamadan para kazanmak istedi. Ne yapalım? Biz de saygı duyduk' cümlesi bir iftiradır" dedi.
21 Mart 2019 Perşembe 11:54

Futbolcu Gökhan Töre,Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisine yönelik kullandığı ifadelere kişisel Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. Beşiktaş'tan ayrıldığını duyuran Töre, 3 sayfalık paylaşımında kararının gerekçelerini de anlattı.

 

Beşiktaş'ta uzun süredir kadro dışı olan Gökhan Töre, Instagram hesabında yaptığı uzun açıklamayla siyah-beyazlı takımdan ayrıldığını açıkladı.

 

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan milli futbolcu, yaşananları 3 sayfalık bir paylaşımla takipçilerine aktardı.

 

Başkan Fikret Orman'ın sözlerine de cevap veren Töre, "Fikret Orman'ın röportajda söylediği 'Oynamadan para kazanmak istedi. Ne yapalım? Biz de saygı duyduk' cümlesi bir iftiradır. Şimdiye kadar adı hiçbir haksızlıkla geçmemiş olan Beşiktaş Futbol Kulübü'nün Fikret Orman'ın görev döneminde yaşadığı sıkıntıları ve adının karıştığı maddi skandalları göz önünde alacak olursak sarf ettiği cümle kulağa oldukça rahatsız edici ve umursamazca geliyor" ifadelerini kullandı.

 

Töre'nin açıklamasından şunlar öne çıktı:

 

"Bugün, gelecek sezon futbol kariyerime Beşiktaş ile devam etmeyeceğimi, şimdiki görev sahibi şahsın (Fikret Orman) ağzından duymuş olduk. Beşiktaş'ın asıl sahibi taraftardır. Sizi seviyorum. Hakkınızı helal edin.

 

Beşiktaş yönetimi bana; 'Tüm alacaklarını bırak ve yurt dışına git. Türkiye'de kalacaksan da 'Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir'e gidemezsin' maddesini sözleşmeye ekleyeceğiz' dedi."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha