• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Hamza Hamzaoğlu: Vurup duruyorsunuz çocuğa

Hamza Hamzaoğlu: Vurup duruyorsunuz çocuğa
0 0
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, son dönemde iç ve dış transferle ilgili medyada çıkan haberlere isyan etti.
17 Kasım 2015 Salı 11:46

Hamzaoğlu, sözleşmesi uzatılan Umut Bulut'la ilgili olarak gazetelerde ve sosyal medyada yer alan yorumlara tepki gösterdi. Başarılı teknik adam, "Sözleşmesi otomatikman uzatılmasaydı bile ben uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda? Çocuğa vurup duruyorsunuz! Bir isim alıyorsunuz ortaya, durup durup onun üstüne gidiyorsunuz... Hiç mi acımıyorsunuz? Ben oyuncularımdan memnunum. Sosyal medyada her şey kasıtlı. Hiç kulak asmıyorum sosyal medyaya. Kasıtlı, yıpratmaya yönelik düşünceleri kayda almıyorum. Sosyal medyaya hiç kulak asmıyorum. Bana tepki gösteren göstersin! Her antrenmanda Umut'un %100'ünü verdiğini kim biliyor?" ifadelerini kullandı. 

 

Hamzaoğlu, Beşiktaş maçından sonra Galatasaray'da oynamak istediğini açıklayan Niasse ile ilgili olarak da "Niasse'nin yeri ayrı. Gelmeyi çok istiyor, istedik olmadı. Allah yolunu açık etsin. Niasse'de sosyal medyanın gazabına uğradık. 'Burayı Akhisar'a mı çevirecek?' dediler. Şimdi de keşke alısaydı diyorlar. Biz doğru bildiklerimizden vageçmedik,  yapmaya devam edeceğiz.  Bir ay bu çocukların 3 kupası konuşulacağına Ibrahimovic konuşuldu" dedi. 

 

Başarılı teknik adam, adı Galatasaray'la anılan bir başka isim Donk için ise "Donk ile temasımız olmadı. Acaba olur mu olmaz mı diye düşündüklerimizden bir tanesi. İstiyorum demedim" ifadelerini kullandı. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha