• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

İzlanda Futbol Federasyonu'ndan A Milli Takım'ın havalimanında saatlerce bekletilmesi ile ilgili açıklama: Çok garip

İzlanda Futbol Federasyonu'ndan A Milli Takım'ın havalimanında saatlerce bekletilmesi ile ilgili açıklama: Çok garip
0 0
Türkiye A Milli Futbol Takımı kafilesinin İzlanda'da bir havalimanının pasaport kontrolünde saatlerce tutulmasıyla ilgili olarak İzlanda Futbol Federasyonu Güvenlik Sorumlusu Vidir Reynisson "Bu konu her haliyle çok garip" dedi.
10 Haziran 2019 Pazartesi 10:01

Reynisson, “Bu konu her haliyle çok garip. Federasyon, sabah ilk iş olarak bir toplantı yapacak ve konu hakkında açıklama yapacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

Milli futbolcular Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz, havalimanı çıkışında yaşananlara tepki gösterdi.

 

Burak Yılmaz, “Yaptıkları saygısızlık, terbiyesizlik. Üç saattir orada bekliyoruz. Herkesin çantasını aldılar, herkesin kremlerini aldılar, çantasını alıyorlar. Tekrar tekrar geçiyorlar, biz 6,5 saat uçtuk, 3 saattir de bekliyoruz. Hatta bazı arkadaşlarımız hala gelemedi. Çıkabilen geliyor işte.” ifadelerini kullandı.

 

Kaptan Emre Belözoğlu da “Ben bir şey söylemek istemiyorum. Bizim ülkemize kurban olsunlar. Gereğini açıklarlar. Ne yazık ki evet, indiğimizden itibaren içeride gereksiz fazla arama yapıldı.” diye konuştu.

 

A Milli Takım, maçın yapılacağı Laugardalsvöllur Stadı’nda TSİ 21.45’te yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak. Antrenman öncesinde A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, bir futbolcunun katılımıyla basın toplantısı düzenleyecek.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha