• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Koronavirüs testi pozitif çıkan Abdurrahim Albayrak'tan açıklama: "Her şey inşallah daha iyi olacak"

Koronavirüs testi pozitif çıkan Abdurrahim Albayrak'tan açıklama:
0 0
Eşi Şükran Albayrak'la birlikte yeni tip Koronavirüs salgınına yakalanan Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, kendisini iyi hissettiğini söyledi.
23 Mart 2020 Pazartesi 14:22

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ta Koronavirüs (Covid-19) belirtileri çıktığı ve çiftin tedavi altına alındığı günlerdir spor kamuoyunu meşgul ediyor.

 

Koronavirüs şüphesi ve tedbiri için hastanede bulunan ve kendisine ulaştığımız Abdurrahim Albayrak DHA aracılığıyla sevenlerine mesaj yollayarak, "Her şey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam" dedi.

 

Yeşilköy'deki özel bir hastanede kontrol altında tutulan Abdurrahim Albayrak, odasında cama yaklaşarak iyi olduğunu anlatmak için gazetecilere el salladı.

 

Bu arada Albayrak ailesinin diğer fertlerinin de evde 14 gün kuralına uydukları ve gerekli tedbirleri aldıkları öğrenilirken, Abdurrahim Albayrak'ın Sivas deplasmanı, Alanya maçı ve Galatasaray-Beşiktaş derbisindeki süreçte biraz grip biraz halsiz olduğu da belirtildi.

 

Şu an için testlerin yapıldığı, tedavinin iyi gittiği ve hastanedeki kontrolünün olumlu olduğu da ifade edildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha