• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Loris Karius eleştirilen goller için topu suçladı

Loris Karius eleştirilen goller için topu suçladı
0 0
Beşiktaş'ın Liverpool'dan geçen sezon kiralık olarak kadrosuna kattığı Loris Karius, İngiltere basınına açıklamalar yaptı.
5 Ekim 2019 Cumartesi 12:53

Beşiktaş'a geçen sezon kiralık olarak iki yıllığına katılan Loris Karius, İngiltere'de yayın yapan The Guardian'a açıklamalar yaptı. Karius'un açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

 

"Şu an için Beşiktaş'taki maçlarıma odaklanmış durumdayım; sonrasını göreceğiz," diyen Karius, "Burada geçirdiğim zamandan keyif aldım"

 

"Elbette İngiltere'de daha fazla spot ışığının altında oynuyorsunuz; ama her ne kadar şu an bazı problemler olsa da Beşiktaş oynamak için iyi bir kulüp. Geçen yıl benim için kolay olmadı; fakat genel olarak oldukça iyi bir ilk sezondu" 

 

"Liverpool ile hala sözleşmem var; belki yine Liverpool'da oynarım. Ama bu konu hakkında şimdiden bir şey söylemem zor. Liverpool olmazsa, başka bir saygın takımda oynayacağım, o yüzden endişelenmiyorum"

 

REAL MADRID - LIVERPOOL MAÇIYLA İLGİLİ...

 

"O maç üzerine artık düşünmüyorum. Çok uzun zaman önceydi, neredeyse iki sezon geçti. O maç içinde kötü bir sakatlık geçirmiştim"

 

"Ama kimse bunun üstüne konuşmamıştı. İnsanlar istediklerini söyleyebilir, artık beni ilgilendirmiyor"

 

LIVERPOOL'UN DEVLER LİGİ ZAFERİ

 

"Kaleci antrenörü ve bazı oyuncularla hâlâ iletişim hâlindeyim. Bence bu sezon için yine iyi bir şansları var"

 

"Liverpool'un savunması geçtiğimiz sezon çok gelişti, bu yüzden artık çok nadiren gol yiyorlar. Her kaleci bu savunmanın arkasında kendisini rahat hisseder; ama aynı zamanda Adrian da iyi bir iş çıkarıyor"

 

"Ben Liverpool'dayken de savunmamız sağlamdı; ancak şu an başka bir seviyede, tüm takım çok gelişti. Oyuncular ne kadar süre birlikte olursa, birbirlerine olan uyumları da o kadar gelişiyor"

 

SLOVAN BRATISLAVA MAÇINDA YEDİĞİ GOLLER

 

"Böyle bir turnuvaya layık bir topun kullanılmaması utanç verici. Şimdiye kadar oynadığım en kötü topun bu olduğunu düşünüyorum. Elinizde bir sabun varmış gibi hissediyorsunuz"

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha