• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Manchester United'ın yeni transferi Çin'den geldiği için tesislere alınmıyor

Manchester United'ın yeni transferi Çin'den geldiği için tesislere alınmıyor
0 0
Koronavirüs nedeniyle dünyada panik hali yaşanıyor. Öyleki Çin'den gelen kargolara dahi şüpheyle bakılıyor.
13 Şubat 2020 Perşembe 21:55

Çinlilere karşı ırkçı saldırılar artıyor. Çin'den gelenler de ayrımcılığa maruz kalıyor. Son yaşanan olay İngiltere'den.

 

Dünyanın en büyük kulüplerinden Manchester United'ın Çin kulüplerinden Shenhua'dan transfer ettiği Odion Ighalo'nun tesislere alınmadığı ortaya çıktı.

 

Ighalo'nun Koronavirüs (Covid-19) taşımamasının kesinleşmesi için 14 günlük kuluçka döneminin geçmesinin beklendiği ve bu nedenle kulübün tesislerinin dışında antrenman yaptırıldığı belirtildi.

 

Ighalo'nun Manchester'daki GB Tekvando Merkezi'nde performans antrenörü Wayne Richardson eşliğinde çalıştığı aktarıldı.

 

mirror'un haberine göre hastalık şüphesiyle üst düzey önlem almak isteyen Manchester United yönetiminin hastalığın 14 günlük kuluçka döneminin geçmesini beklediği ve hastalık bulunmadığı taktirde Nijeryalı forvetin takıma katılacağı ifade ediliyor.

 

Ighalo'nun 3 Şubat'ta Manchester'a inmesi sebebiyle 17'sine kadar bu denetimin yapılması bekleniyor. Öte yandan bu tarihte Manchester United ligde Chelsea ile karşılaşacak ve iddialara göre Ighalo bu maçın kadrosunda yer alacak.

 

Sezonun ilk yarısında Çin futbol takvimine göre sezonu tamamlayan Ighalo, oynadığı toplam 27 maçta 15 gol bir asistle oynamıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha