• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Nasuhi Sezgin: Dursun Özbek is­ti­fa eder­se ku­lüp ba­tar

Nasuhi Sezgin: Dursun Özbek is­ti­fa eder­se ku­lüp ba­tar
0 0
Galatasaray başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin, Başkan Dursun Özbek'in istifa etmesi halinde kulübün batacağını iddia etti.
23 Ekim 2015 Cuma 11:01
Transfer sezonunda rakiplerin gerisinde kalınması, Grosskreutz skandalı ve oynanan kötü futbola Astana deplasmanında alınan beraberlik de eklenince, Galatasaray taraftarı Dursun Özbek ve yönetimine olan tepkisini arttırmıştı. Kazakistan deplasmanından Özbek’i istifaya davet eden taraftarlara cevap başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin’den geldi.

Sos­yal med­ya üze­rin­den Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Dur­sun Öz­bek ve tek­nik di­rek­tör Ham­za Ham­za­oğ­lu­’nun is­ti­fa et­me­si ge­rek­ti­ği­ni belirten taraftarları anlamadığını söyleyen Sezgin, Bugün gazetesinden Orçun Özateş’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Dursun Özbek is­ti­fa eder­se ku­lüp ba­tar. Kim­se bir şey bil­mi­yor. Kim aday ola­cak. Ali Dü­rüst mü?, Fa­ruk Sü­ren mi? Yok­sa Ünal Ay­sal mı ge­ri dö­ne­cek? Dün­ya ka­dar pa­ra­yı ce­bin­den ver­di. Ga­la­ta­sa­ra­y’­a hiz­met et­mek­ten baş­ka bir şey bil­mi­yor. Dursun Öz­bek de­ğil di­ğer aday­lar­dan bi­ri baş­kan se­çil­sey­di. Çok­tan se­çi­me gi­di­lir­di.” 
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha