• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

NBA'de Playoff eşleşmeleri belli oldu; maçlar 13 Nisan'da başlıyor

NBA'de Playoff eşleşmeleri belli oldu; maçlar 13 Nisan'da başlıyor
0 0
Amerikan Basketbol Ligi NBA'de normal sezonun bitimiyle batı ve doğu konferanslarında ilk sekize giren takımların Playoff eşleşmeleri belli oldu.
11 Nisan 2019 Perşembe 12:54

Son dört yılda üç kez şampiyon olan Golden State Warriors bu yıl da Batı Konferansı'nı zirvede tamamlayarak, 8. sıradan Playoff'lara katılan Los Angeles Clippers ile eşleşti.

 

Batı Konferansı'nı ikinci sırada tamamlayan, sezonun sürpriz takımlarından Denver Nugget, yedinci bitiren San Antonio Spurs ile karşılaşacak

 

Son gün üçüncü sıraya çıkan Portland Trail Blazers ise, Oklahoma City Thunder ile mücadele edecek. Bu sezon New York Knicks'ten Portland'a transfer olan Enes Kanter, eski takım arkadaşlarına karşı mücadele edecek. Houston Rockets ise Utah Jazz ile eşleşti.

 

Doğu Konferansı'nda ise, birinci bitiren Milwaukee Bucks, son gün Playoff biletini alan Detroit Pistons ile karşılacak. . İkinci sıradaki Toronto Raptors ise Orlando Magic ile eşleşti.

 

 

Philadelphia 76ers, uzun süre sonra Playoffs'lara kalma başarısı gösteren Brooklyn Nets ile mücadele edecek

 

Sezon başında favoriler arasında gösterilen Boston Celtics ise dördüncü bitirerek, 5'nci olan Indiana Pacers ile eşleşti.

 

NBA Playoff maçları 13 Nisan'da, Philadelphia 76ers- Brooklyn Nets ve Toronto Raptors - Orlando Magic karşılaşmalarıyla başlayacak.

 

KAYNAK: EURONEWS TÜRKÇE - HÜSEYİN KOYUNCU

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha