• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Pereira ile Van Persie arasındaki ipler tamamen koptu

Pereira ile Van Persie arasındaki ipler tamamen koptu
0 0
Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira ile Robin van Persie arasındaki gerginlik her geçen gün biraz daha büyüyor.
23 Ekim 2015 Cuma 11:03
Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira ile Robin van Persie arasındaki gerginlik her geçen gün biraz daha büyüyor.

Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok'un haberine göre Samandıra’da birbirlerinin yüzüne bile bakmayan ikilinin mecbur olmadıkça konuşmadıkları öğrenildi. Tesislerde sadece işlerini yapan Portekizli hoca ile Hollandalı yıldız, saha içindeki konuşmalar dışında birbirleriyle iletişim kurmaktan ve görüşmekten kaçınıyorlar.

Akhisar Belediyespor maçında yedek kulübesine tekrar dönen Robin van Persie’nin tepkisi maç boyunca yüzüne net şekilde yansımıştı. Bursaspor maçında yedek kalmasının ardından ikilinin arası bir türlü düzelmedi. Pereira, oyuncusuyla olan bu sıkıntıyı birebir görüşmek yerine tüm takımla yaptığı toplantıda gündeme getirmişti. Yaşanan diyalogun hoş olmadığını ama geride kaldığını belirtmiş, böyle bir durumu bir daha hiçbir futbolcusuyla yaşamak istemediğini dile getirmişti.

BUZLAR ERİMİYOR

Böyle bir gerginlik bir daha yaşanmasa da Pereira ile Van Persie arasındaki buzlar erimedi. Beşiktaş derbisinde hocasının elini zoraki sıkan van Persie Celtic deplasmanında hiç de alışık olmadığı bir görev üstlenmiş, ilk 11 oynasa bile pek bir varlık gösterememişti. Hocasının kararlarını beğenmeyen ve bunu net bir şekilde belli eden Robin van Persie’nin, Pereira ile ipleri tamamen kopardığı öğrenildi.

YÖNETİM HOŞNUT DEĞİL

Takımının attığı gollere bile sevinmeyen Hollandalı futbolcunun bu tavrı camiada ciddi sıkıntı yarattı. Yönetimin bu tablodan bir hayli rahatsız olduğu, Sportif Direktör Terraneo’dan konuyu çözüme kavuşturmasının istendiği kaydedildi. 
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha