• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Tecavüz ve saldırıyla suçlanan Neymar 5 saat ifade verdi, iddiaları reddetti

Tecavüz ve saldırıyla suçlanan Neymar 5 saat ifade verdi, iddiaları reddetti
0 0
Tecavüzle suçlanan Brezilyalı ünlü futbolcu Neymar, dün karakolda bir kez daha ifade verdi, hakkındaki suçlamaları reddetti.
14 Haziran 2019 Cuma 11:28

Fransa'nın Paris Saint-Germain (PSG) ekibinde top koşturan Brezilyalı yıldız, hakkındaki tecavüz ve saldırı soruşturması nedeniyle dün Sao Paulo kentinde karakolda beş saat ifade verdi.

 

Sakatlığı nedeniyle koltuk değnekleriyle karakola giden Neymar’a avukatları da eşlik etti. Karakol önünde Neymar'a destek vermek için çok sayıda insanın toplandığı görüldü.

 

Savcı Flavia Merlini gazetecilere yaptığı açıklamada futbolcunun ‘tüm suçlamaları reddettiğini ve sorulara tatmin edici bir şekilde yanıtladığını’ söyledi.

 

Merlini, “(Neymar) Tüm sorularımızı yanıtladı. Bundan sonra dedektifler soruşturma tamamlanana kadar gerekli tedbirleri alacaklar. Gizli bir soruşturma olduğu için tedbirler hakkında detay veremem” dedi.

 

NEYMAR: GERÇEK ER YA DA GEÇ ORTAYA ÇIKACAK

 

Neymar ise çıkışta yaptığı açıklamada, “Gerçek er ya da geç ortaya çıkacak” diyerek, kendisine verdiği destekten ötürü sevenlerine teşekkür etti.

 

Neymar, kendisini tecavüzle suçlayan Najila Trindade Mendes de Souza’nın fotoğraflarını, onun izni olmadan sosyal medyada paylaşmakla da suçlanıyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha